Nauja IVECO programa kelionės saugumui užtikrinti

20 spalio 04:38 2020 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

„IVECO Bus“ įdiegė naujus sprendimus, kuriais siekiama apsaugoti vairuotojų ir keleivių sveikatą. Modifikuotos oro kondicionavimo sistemos, bandomos ozono, UV ir elektrolizės sistemos, kad būtų valomas oras transporto priemonės viduje.

 

 

Vairuotojas atskiriamas nuo keleivių stikline pertvara – ši priemonė iki šiol buvo taikoma „Urbanway“, „Crealis“ ir „Crossway Low Entry“, dabar bus montuojama visuose autobusuose, taip pat „Crossway LD“ ir „Evadys“.

Prie durų gali būti sumontuoti automatiniai bekontakčiai hidroalkoholinių gelių dozatoriai, veikiantys su baterijomis, todėl keleiviai gali dezinfekuoti rankas įlipdami ir išlipdami iš transporto priemonės.

„Iveco Bus“ pakeitė oro kondicionavimo sistemas, kad padidėtų į transporto priemonę patenkančio oro dalis. Ši sistema jau montuojama „Crossway LE“, „LD“ ir „Evadys“.

Pagerintos ir sėdynėms naudojamų audinių antibakterinės savybės. Oro kondicionavimo įrenginių vidus bei kiti sunkiai pasiekiami paviršiai nuolat apipurškiami antivirusiniu tirpalu. Be to, IVECO savo gaminiams naudoja nanotechnologijas. Nano danga – tai ilgalaikio produkto garinimas mažų lašelių pavidalu, kuris vėliau nusėda ir dezinfekuoja transporto priemonės paviršių, įskaitant sėdynes, rankenas, atramas.

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka