Nauja viešojo transporto mobilioji programėlė ŠiauliaiBUS jau veikia

06 sausio 04:59 2021 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Smagu Naujuosius metus pradėti su geromis naujienomis ir puikia dovana Šiaulių miesto viešojo transporto keleiviams. UAB „Busturas“ kartu su Šiaulių miesto savivaldybe siekia padaryti viešąjį transportą Šiaulių mieste kiek įmanoma patrauklesniu ir prieinamesniu kiekvienam bei skatinti juo naudotis taip mažinant aplinkos taršą. Nauja viešojo transporto mobilioji programėlė ŠiauliaiBUS jau veikia ir keleiviai yra kviečiami aktyviai ja naudotis.

Mobilioji programėlė ŠiauliaiBUS buvo sukurta įgyvendinant iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą „Darnus judumas ir kasdienių kelionių modeliavimas Baltijos jūros miestuose“ (SUMBA), įgyvendinamą kartu su projekto partneriais iš Vokietijos, Švedijos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos Veikla vykdoma įgyvendinant projektą „Darnus judumas ir kasdienių kelionių modeliavimas Baltijos jūros miestuose“, #R074. Finansuojama Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

Dar niekada pirkti autobuso bilietą nebuvo taip paprasta. Siekdamisumba palengvinti prisijungimo ir diegimo procesą, keleiviams paruošėme atmintinę, kurioje viskas surašyta aiškiai ir paprastai. Viskas, ko reikia, tik mobilus telefonas. Tuomet tereikia:

  • Atsisiųsti programėlę į savo telefoną;
  • Prisiregistruoti;
  • Pasirinkti priklausančią lengvatą;
  • Papildyti e. piniginę;
  • Pasirinkti bilieto tipą;
  • Skenuoti QR kodą;
  • Visada turėti telefoną po ranka ir parodyti kontrolieriui.

Naujoji programėlė leidžia esamuoju laiku matyti savo sąskaitos likutį, bet kur ir bet kada pasipildyti e. piniginę, matyti savo pirktų bilietų istoriją bei dar galiojančius bilietus. Taip pat išlieka galimybė pirkti grupės bilietą vienam ar net keliems keleiviams.

Norime pakviesti keleivius tapti testuotojais ir prisidėti prie programėlės tobulinimo proceso. Atlikti pakeitimus mes galime ir juos tikrai darysime, tačiau visų pirma ją reikia ištestuoti nuo … iki. To nepadarysime be miestiečių pagalbos. Trikdžių gali atsirasti ir jų tikrai atsiras, todėl šiuo atveju prašome savo keleivių tolerancijos ir supratimo. Tik visi kartu galime pasiekti geriausią rezultatą.

busturas atmintine 1231 galutinis (002).jpg