grįžti į pradžią

Naujausi įrašai

Kaip kinai eilinį kartą nukopijavo „Neoplan“

Neseniai Kinijos „AsiaStra“ pagamintas turistinis autobusas „Wertstar“ vietos rinkoje sulaukė apdovanojimo už „ypatingą dizainą ir puikų ekonomiškumą“. Vis dėlto transporto priemonės dizainas „ypatingumas“ besidomintiems keleivinėmis transporto priemonėmis kelia rimtų abejonių…

Skaityti daugiau

Paskirtį pakeitę mokykliniai autobusai

Kaip žinia, mokykliniai autobusai skirti saugiai vežti vaikus į mokyklas ir atgal į namus. Vis dėlto amerikietiški geltonieji mokykliniai autobusai tapo tokiu svarbiu reiškiniu, kad atsirado nauja autobusų „tiuningo“ kryptis.

Skaityti daugiau

Kauno autobusų stotyje – meninė pastato interpretacija

Kauno autobusų stotyje eksponuojama buvusio „Tulpės“ kooperatyvo namo (1925, arch. Antanas Macijauskas) meninė interpretacija. 15 metrų ilgio ir virš 4 metrų aukščio kūrinys pavadinas „Fasadas“ – menininko iš Izraelio Shay

Skaityti daugiau

Joniškio autobusų parkas atsisveikino su senais autobusais

Joniškio autobusų parkas atsisveikino su senais autobusais, kurie daug metų vežė rajono gyventojus. 

Skaityti daugiau

Autobusų vairuotojų vairavimo įgūdžiai ekstremaliomis sąlygomis

Autobusų vairuotojams tenka važinėti ne tik gatvėmis ir keliais, bet ir kur kas sudėtingesnėse vietovėse – persikelti per upę ar vežti keleivius bekele. 

Skaityti daugiau

Išskirtinio dizaino autobusas – Lietuvos nacionalinei vyrų krepšinio rinktinei (video)

Bilieto į olimpines žaidynes sieksiančios Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kelionėmis ir toliau rūpinsis „Kautra“. Šiemet rinktinę vežantis autobusas papuoštas tokiais pačiais dizaino sprendimais, kaip ir ketvirtadienį pristatytos naujosios aprangos.

Skaityti daugiau

„Lyseo Gallery“ – įspūdingi dviaukščiai namai ant ratų

Antrinė „Hymer“ kompanija „Lyseo“ pristatė ant „Fiat Ducato“ važiuoklės sumontuotus dviaukščius namus ant ratų.

Skaityti daugiau

Viešojo transporto entuziastų iniciatyva: išsinuomojo troleibusą ir važinėjo juo po sostinę

Šiais metais „Škoda 15 TR“ troleibusams sukanka 30 metų. Ta proga viešojo transporto entuziastai Denisas ir Albertas sumanė išsinuomoti pailgintą „Škoda“ ir pasivažinėti juo maršrutais, kuriais šis troleibusas niekada nevažinėjo.

Skaityti daugiau

Padidinto pravažumo autobusai

Žmonės gyvena ir dirba ten, kur gyventi ir dirbti sąlygos visai nepalankios. Pasaulyje daug vietų, kur nuvykti į darbą ar mokyklą prireikia padidinto pravažumo transporto priemonių. Šiųmetė rūsti žiema pademonstravo,

Skaityti daugiau

MACH – naujos kartos greitasis autobusas

MACH – tai 21-ojo amžiaus autobusas, pritaikytas naujoms sąlygoms bei gyvenimo būdui. Jis – ne tik itin greitas, bet ir patogus bei ekologiškas.

Skaityti daugiau