Naujieji Kauno „Solaris“ troleibusai laukia savo vairuotojų

vasario 25 05:07 2020 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Per metus beveik 80 mln. keleivių Kaune vežanti viešojo transporto įmonė „Kauno autobusai“ ieško pastiprinimo.

 

 

 

 

Mėgsti vairuoti ir stebėti augantį Kauną? Naujos technologijos ir šiuolaikiška darbo vieta yra tavo svajonė? Tavo kita stotelė „Kauno autobusai“. Komfortiški, modernūs, aukščiausios kokybės žemagrindžiai troleibusai Solaris laukia savo vairuotojų ! Neturi reikiamos vairuotojo kategorijos? Ne bėda! Mes tau padėsime ją įgyti!

Kviečiame prisijungti prie vienos didžiausių viešojo transporto įmonių Lietuvoje ! Socialinės garantijos, lankstus darbo grafikas ir konkurencingas darbo užmokestis laukia tavęs.

Vairuotojai naujose transporto priemonėse dirba pilnai uždarose, kondicionavimo sistemą turinčiose kabinose, o jų patogumui troleibusų ratuose sumontuota slėgio ir temperatūros stebėsenos sistema leis nuolat sekti ratų techninę būklę, taip juos apsaugojant ne tik nuo gaisro, bet ir eismo įvykių. Vairuotojų pasirengimą kelionės pradžiai ir jos metu nuolat tikrina alkoblokai.

Išskirtinio komforto, itin modernūs ir ergonomiški troleibusai – tai  patogesnė transporto priemonė ne tik keleiviui, bet ir jį vairuojančiam vairuotojui. Daugiau apie transporto priemones skaitykite čia:

http://kaunoautobusai.lt/senuosius-troleibusus-keicia-vis-daugiau-nauju-solaris-troleibusu/

Bendrovės „Kauno autobusai” informacija