Naujovė Kauno viešajame transporte – specialiai paženklinti autobusai

vasario 23 04:39 2013 Spausdinti straipsnį Naujienos

Šią savaitę į Kauno gatves išriedėjo specialia simbolika papuošti 29 maršruto autobusai, keleivius vežantys iš oro uosto į miesto centrą. Šių autobusų vairuotojams keliami išskirtiniai reikalavimai.

„Praėjusiais metais viešint Barselonoje atkreipiau dėmesį į panašiu principu apklijuotus autobusus, važiuojančius į oro uostą. Šią idėją nusprendžiau įgyvendinti ir Kaune. Viešasis transportas prisideda prie miesto reprezentavimo ir jo įvaizdžio formavimo, – teigė meras A. Kupčinskas. – Kadangi šiuo maršrutu važiuoja daug užsieniečių, didelį dėmesį kreipiame ir į šių autobusų vairuotojus.“

„Specialiai suformavome būtent 29 maršrutui skirtą vairuotojų komandą. Į ją pateko tik užsienio kalbas mokantys ir į mūsų miestą atvykstantiems užsieniečiams įvairiais klausimais padėti galintys vairuotojai“, – pasakojo bendrovės „Kauno autobusai“ atstovas Rimas Stankaitis.

29 maršruto autobusų tvarkaraštis yra suderintas su oro uosto skrydžių tvarkaraščiu. Kadangi neretai pasitaiko atvejų, kuomet lėktuvai vėluoja, iš Kauno oro uosto išvažiuojantys autobusų vairuotojai nuolat palaiko ryšį su oro uosto dispečeriais.

„Jei lėktuvas šiek tiek vėluoja, autobuso vairuotojas visuomet palaukia, kol jis nusileis“, – pabrėžė R. Stankaitis.

Kauno miesto savivaldybės informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.