Neeilinė proga – įmonėje dirba jau 50 metų

21 lapkričio 05:38 2018 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Šis rytas tarpmiestinių autobusų dispečeriui, Jonui Viselgai, nebuvo įprastas. Pradėjęs darbą jis išgirdo atriedantį ir garsiai signalizuojantį, kupiną jį sveikinančių kolegų, autobusą. Jonas mini šiais laikais gana retą progą – jis jau 50 metų dirba vienoje įmonėje.

 

 

 

Autobusą vairavęs „Kautros” generalinis direktorius kartu su kolegomis pasveikino jubiliatą prie specialiai papuošto autobuso. Dispečeriui buvo įteiktos  dovanos bei specialus riboto leidimo įmonės ženkliukas.

„Kai pažvelgi atgal, laikas labai greitai prabėgo. Atrodo dar neseniai pradėjau darbą įmonėje, o va jau kolegos su balionais ir autobusu sveikina. Metų atrodo nemažai, bet nesijaučiu toks ir senas”, – juokėsi Jonas.

Sveikinant kolegą penkiasdešimtmečio proga buvo specialiai papuoštas autobusas su linkėjimu jubiliatui.

„Neeilinė proga, tad ir neeilinis sveikinimo „atvirukas”. Autobusas papuoštas šiuo linkėjimu važinės dar kurį laiką po Lietuvą. Džiaugiamės, kad Jonas tiek metų skyrė dirbdamas mėgiamą darbą. Labai vertiname jo atsidavimą ir profesionalumą”, – kalbėjo „Kautros” marketingo vadovas Mindaugas Sakalauskas.

Jonas Viselga įmonėje darbą pradėjo dar 1968 metais. Pirmas darbas „Kautroje” buvo prie autobuso vairo. Vėliau dirbo mechaniku, o paskutinius trylika metų dirba dispečeriu. Jonui ne kartą buvo įteiktos įmonės padėkos, o prieš kelis metus Kauno miesto savivaldybėje ir J.Vileišio medalis. Kol kas jis yra antrasis darbuotojas „Kautroje” išdirbęs daugiau nei 50 metų.

 

Mindaugas Sakalauskas

 

  • apie-dirba1
  • apie-dirba2
  • apie-dirba5
  • apie-dirba3
  • apie-dirba4