Nutrūkęs skrydis: virš gatvės važiuojančio autobuso bandymai Kinijoje nebevykdomi

gruodžio 13 05:35 2016 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

apie-tebDar neseniai viso pasaulio spauda rašė apie neįprasto autobuso, važiuojančio virš automobilių srauto, bandymus Kinijoje. Tuomet kalbėta, kad milžiniško, 22 m ilgio ir aštuonių metrų pločio TEB (Transit Elevated Bus) eismas nepriklausys nuo automobilių spūsčių, nes važiuos virš jų.

 

 

Šiuo metu Kinijos žurnalistai aptiko gigantą liūdnai stovintį didžiuliame angare Habei provincijos pakraštyje, kur vyko bandomieji važiavimai. Sprendžiant iš dulkių sluoksnio, nusėdusio ant neįprastos transporto priemonės, nuo tada jis nepajudėjo iš vietos. Sargai vis dar saugo objektą, tačiau sako, kad vadovybė jau keletą mėnesių jiems nedavė jokių nurodymų.

Gaila, bet įdomi idėja, atrodo, nebuvo iki galo įgyvendinta. Visų pirma, erdvė po autobusu – vos 2,1 metro, tad toli gražu ne kiekvienas automobilis galėtų po juo pravažiuoti. Pati konstrukcija pasirodė pernelyg sunki ir nepaslanki. Visa tai nepatiko investuotojams, kurie pareikalavo grąžinti jų įdėtas lėšas. Tokiu būdu graži idėja, ko gero, taip ir liks tik idėja…

 

eBus.lt

Organizatorių nuotrauka