Paskirtas trečiasis viceministras, kuris bus atsakingas už kelių ir oro transporto sritis

19 vasario 04:55 2021 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Susisiekimo ministro komandoje darbą netrukus pradės trečiasis viceministras Julius Skačkauskas. Jis bus atsakingas už kelių ir oro transporto sritis.

J. Skačkauskas turi sukaupęs didelę tarptautinio bendradarbiavimo patirtį. Jis įgijo politikos mokslų bakalauro ir magistro laipsnius Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, vėliau – viešosios politikos srities magistro laipsnį Seule, Pietų Korėjoje, stažavosi Bulgarijoje ir Belgijoje.

J. Skačkauskas yra dirbęs Vyriausybės kanceliarijoje, turi diplomatinio darbo patirties Užsienio reikalų ministerijoje, ES politikos srityje. Jis taip pat kaip ekspertas dalyvavo rengiant Lietuvos Respublikos teritorijos bendrojo plano koncepciją, konsultavo dėl šio plano sprendinių dalies, dalyvavo kituose panašaus pobūdžio projektuose. Pastaruoju metu dirbo „LG Electronics Latvia“ atstovybėje Vilniuje, buvo atsakingas už rinkodarą ir verslo plėtrą.

„Panaudodamas savo patirtį ir žinias, tikiuosi sustiprinti ir padidinti kelių ir oro transporto srities efektyvumą, derinant veiklos skaidrumą, aiškumą, diegiant inovatyvius sprendimus bei galimybes kurti kuo patogesnį susisiekimą žmogui“, – sako J. Skačkauskas.

Viceministras J. Skačkauskas darbą Susisiekimo ministerijoje pradės nuo vasario 23 d.

Susisiekimo ministerijos informacija ir nuotrauka