Prašoma padėti atkurti Ukrainą – kreipiamasi pagalbos dėl naudoto transporto perdavimo

18 gegužės 04:04 2022 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Asociacijos „Linava“ vadovybė kreipiasi į savo narius prašydami įvertinti galimybę perduoti nenaudojamas, planuojamas išregistruoti, tačiau vis dar tinkamas naudoti transporto priemones Ukrainos Respublikai.

Dėl galimybės padėti į Lietuvos automobilių vežėjų asociaciją „Linava“ kreipėsi Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija, gavusi Ukrainos susisiekimo ministro prašymą.

„Šiandien mes skaičiuojame žalą, kurį transporto sektorius patyrė dėl karo – tai katastrofiški padariniai. Sunaikinti tiltai, keliai, geležinkeliai, civiliniai oro uostai – jie ir toliau patiria atakas. Viešasis transportas miestuose yra sunaikintas. <…> Įsitikinę Ukrainos pergale, mes ketiname pradėti plataus masto šalies atkūrimo darbus. Vienas iš svarbiausių prioritetų atkuriant šalį yra šalies viešojo transporto atkūrimas tiek miestuose, tiek tarp miestų“, – rašoma Ukrainos infrastruktūros ministro Aleksandro Kubrakovo laiške susisiekimo ministrui Mariui Skuodžiui, kuriuo teiraujamasi galimybės suteikti humanitarinę pagalbą naudotu viešuoju transportu.

Turinčius nenaudojamų, tačiau dar veikiančių transporto priemonių, pavyzdžiui, autobusų ar mikroautobusų, ir galinčių jas paaukoti prašome rašyti el. paštu paramaukrainai@linava.lt

„Linavos” informacija

Bendrovės „Kautra” nuotrauka