Šiauliuose didėja baudos už važiavimą viešuoju transportu be bilieto

03 sausio 04:52 2017 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

aut-siauliuNuo uo 2017 m. sausio 1 d.  pagal  LIETUVOS RESPUBLIKOS ADMINISTRACINIŲ NUSIŽENGIMŲ KODEKSĄ, 446 str. važiavimas be bilieto, važiavimas įsigijus važiavimo bilietą su nuolaida, tačiau nepateikus teisę į transporto lengvatas patvirtinančių dokumentų, be bilieto ar su neteisėtai įsigytu bilietu su nuolaida važiuojančių keleivių ar neapmokėto bagažo vežimas keleivinėmis kelių transporto priemonėmis užtraukia tokio dydžio baudas:

  1. Neapmokėto bagažo vežimas keleivinėmis kelių transporto priemonėmis užtraukia baudą nuo dešimt iki dvylikos eurų.
  2. Keleivių važiavimas keleivinėmis kelių transporto priemonėmis įsigijus važiavimo bilietą su nuolaida, tačiau nepateikus teisę į transporto lengvatas patvirtinančių dokumentų,užtraukia baudą nuo dešimt iki keturiolikos eurų.
  3. Ne jaunesnių negu septynerių, bet jaunesnių negu keturiolikos metų vaikų vežimas be bilieto, ne jaunesnių negu keturiolikos, bet jaunesnių negu šešiolikos metų vaikų važiavimas be bilieto keleivinėmis kelių transporto priemonėmisužtraukia baudą tėvams arba globėjams (rūpintojams) nuo dvylikos iki dvidešimt keturių eurų.
  4. Keleivių važiavimas be bilieto keleivinėmis kelių transporto priemonėmis, važiavimas įsigijus važiavimo bilietą su nuolaida neturint teisės į transporto lengvatasužtraukia baudą nuo šešiolikos iki trisdešimt eurų.

 

Busturo informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka