Sostinės keleivius pradžiugino gražus autobuso vairuotojo poelgis

20 vasario 05:13 2020 Spausdinti straipsnį Įdomybės Lankytojai Patirtis

Viktor Sukov autobusą vairuoja vos pusę metų, bet jau spėjo sulaukti nemažai gražių padėkos žodžių iš keleivių. Viena ryškiausių padėkų atskriejo po paslaugaus Viktoro poelgio, kai į autobusą įlipus neregiui, vairuotojas prie jo priėjęs paklausė, kurioje stotelėje šis išlips. O kitoje stotelėje, išleidęs žmogų, sėdintį neįgaliojo vežimėlyje, dar sykį priėjo prie nereginčio ir pasakė, kad atvykus į jam reikalingą stotelę, vairuotojas prieis ir padės išlipti.

 

 

 

Viktorą išties nudžiugino nuoširdus Jūsų dėmesys ir gražūs komentarai, tačiau jis sako, kad toks elgesys jam yra natūralus ir jis neįsivaizduoja, kad galėtų būti kitaip: „Kai matau stotelėje laukiantį žmogų su negalia, visuomet stengiuosi privažiuoti kaip įmanoma arčiau šaligatvio, nuleisti trapą ir išlipęs padėti įvažiuoti ar įeiti į mano vairuojamą autobusą. Kartais nutinka taip, kad žmogus pagalbos atsisako, gal kiek įsižeidžia dėl to mano paslaugumo, bet tokiu atveju vis tiek pabūnu šalia, padedu saugiai atsisėsti, ar prisegti neįgaliojo vežimėlį. Juk kelyje niekada negali žinot, kas nutiks ir kada reikės staigiai stabdyti,“ – pasakoja Viktoras. Anksčiau jis vairavo taksi automobilį ir dažnai turėdavo pastovių keleivių, kurie kviesdami vairuotoją, prašydavo būtent Viktoro.

Didžiuojamės, kad UAB „Vilniaus viešasis transportas“ dirba tokie paslaugūs ir jautrūs aplinkai vairuotojai! Dėkojame ir keleiviams, kurie negaili padėkos žodį ir sugeba pastebėti gražius dalykus.

„Vilniaus viešasis transportas“ informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka