Sostinėje – pirmoji „Cash and Drive“ degalinė

rugpjūčio 02 07:14 2012 Spausdinti straipsnį Naujienos

Trečiadienį Vilniuje pradėjo darbą pirmoji Lietuvoje „Cash & Drive“ (liet. „Mokėk grynaisiais ir važiuok“) sistemos principu veikianti degalinė. Patogią, į klientus orientuotą prekybos sistemą pristatė didžiausią degalinių tinklą Lietuvoje valdanti bendrovė „Lukoil Baltija“.

Atsiskaityti degalinėje bus galima tik grynaisiais pinigais ir įmonėms išduotomis degalų kortelėmis – nuolaidų bei banko mokėjimo kortelės nebus aptarnaujamos. Atsiskaitant grynaisiais pinigais, degalai bus pigesni 15 centų.

„Idėja Lietuvos rinkai pristatyti tokio tipo degalinę kilo atsižvelgiant į klientų poreikius, o šiandieninėje rinkoje pagrindinis poreikis yra mažesnė kaina, todėl, sutaupę banko bei nuolaidų kortelių transakcijų mokesčius, galime pasiūlyti mažesnes kainas, – sako „Lukoil Baltija“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Romas Turlinskas. – Tikimės, kad šią naujovę mūsų klientai įvertins palankiai ir ateityje galėsime jiems pasiūlyti platesnį „Cash & Drive“ degalinių tinklą“. R. Turlinskas atkreipia dėmesį, kad įmonių degalų kortelės bus aptarnaujamos įprastomis, sutartyje su įmone numatytomis sąlygomis.

Pirmoji degalinė, veikianti „Cash & Drive“ principu, atidaryta Vilniuje, Sodų g. 22. Ateityje joje planuojama sumažinti ir ne naftos produktų (maisto, gėrimų ir kitų prekių grupių) kainas.

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.