Specialiųjų poreikių turintys pensininkai Šiauliuose važinės nemokamai

29 vasario 04:41 2016 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

aut-siauliuNuo 2016 m. kovo 1 d. Šiaulių miesto gyventojai, sukakę senatvės pensijos amžių, kuriems nustatytas didelių specialiųjų poreikių lygis (toliau – asmenys, turintys didelių specialiųjų poreikių), turi teisę įsigyti terminuotą vardinį kartinį elektroninį bilietą su 100 proc. nuolaida (t. y. nemokamai) važiuoti Šiaulių miesto autobusais.

 

Šiaulių mieste asmenų, turinčių didelių specialiųjų poreikių lygį yra 2837, iš jų, sukakusių 75 metus, – 2130. Todėl prašome atkreipti dėmesį, kad asmenims, turintiems didelių specialiųjų poreikių lygį bei sukakusiems 75 metus ir jau turintiems elektroninio bilieto kortelę (toliau – kortelė) su 100 proc. nuolaida, antrą kartą kreiptis į UAB „Busturas“ Klientų aptarnavimo centrą dėl minėtos kortelės išdavimo nereikia, nes galioja ta pati kortelė, kuri buvo išduota kaip asmenims, sukakusiems 75 metus. Pažymime, kad asmenims, turintiems teisę į kelias lengvatas, taikoma viena jų pasirinkta lengvata.

Kiti asmenys, turintys didelių specialiųjų poreikių lygį ir neturintys minėtų kortelių, nuo 2016 m. vasario 26 d. kviečiami atvykti jas pasiimti į nuolatos veikiantį UAB „Busturas“ Klientų aptarnavimo centrą adresu: Tilžės g. 109, Šiauliuose  (Autobusų stotis). Taip pat Informuojame, kad siekiant sklandžiai aptarnauti miesto gyventojus, norinčius pasiimti korteles, UAB „Busturas“ skirs daugiau darbuotojų gyventojams Autobusų stotyje aptarnauti, todėl prašome gyventojus neskubėti, atvykti Jums patogiu laiku.

Iškilus neaiškumams dėl kortelių išdavimo, prašome kreiptis į UAB „Busturas“ specialistą Gintautą Mikučiauską  tel. 383 969 arba bendrovės nemokama linija tel. 8 800 20203.

 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija

Linos Jakubauskienės nuotrauka