Susisiekimo ministerija kviečia į tarptautinę konferenciją

21 lapkričio 10:02 2023 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Ateities iššūkiai ir Europos Sąjungos investicijos. Verslas ir viešasis sektorius. Strateginės prognozės, sėkmės istorijos ir diskusijos. Visa tai kviečiame išgirsti konferencijoje ES+U, lapkričio 28 dieną.

Tai pirmoji tarptautinė konferencija Lietuvoje ES investicijų tema, kurioje išvysite ryškiausius Europos futuristus, Lietuvos startuolių ekosistemos globėjus bei verslo ir visuomenės veikėjus, Europos Komisijos atstovus ir Baltijos šalių politikus. Dalinsimės gerosiomis patirtimis bei įrankiais, kurie padės įgyti imunitetą ateities iššūkiams ir išgirsime apie ES investicijų teikiamas galimybes.

Po konferencijos kviečiame Jus į jubiliejinio, jau 15-ąjį kartą vyksiančio ES investicijų geriausių projektų konkurso „Europos burės 2023“ nugalėtojų apdovanojimų ceremoniją. Šventinę nuotaiką joje kurs Martynas Levickis su „Mikroorkéstra“ orkestru.

Tarp įvairių nominacijų, už kurias galima balsuoti, nominuota net 10 susisiekimo srities projektų, prie kurių įgyvendinimo prisidėjo Susisiekimo ministerija: darnaus judumo priemonių diegimas, TEN-T tinklo kelio modernizavimas, pėsčiųjų ir dviračių takų įrengimas, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto naujos krypties išorinio kanalo gilinimas, Via Baltica plėtra, Lietuvių šneka valdomų paslaugų plėtra bei išmaniųjų elektroninių kasos aparatų posistemio sukūrimas. Visas nominacijas galite rasti čia: Lrytas.lt / Europos burės 2023

Data: 2023 m. lapkričio 28 d.

Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras „LITEXPO“ (Laisvės pr. 5, Vilnius)

Renginys nemokamas, tačiau dėl riboto vietų kiekio registracija yra būtina.

Registruotis galite čia: www.esukonferencija.lt

Susisiekimo ministerijos informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka