Tobulinama Alytaus miesto viešojo transporto sistema – parengtos maršrutų schemos

27 gegužės 03:51 2016 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Autobusu stotelesAlytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyrius parengė vietinio reguliariojo susisiekimo maršrutų tinklą ir kviečia gyventojus su juo susipažinti bei teikti pasiūlymus ir pastabas. Pastarasis tinklas parengtas vykdant mero potvarkiu
sudarytos darbo grupės parengtą Alytaus miesto viešojo transporto sistemos tobulinimo planą, atsižvelgus į apklausos, kuri buvo parengta siekiant išsiaiškinti keleivių poreikius, rezultatus, taip pat įvertinus elektroniniu paštu ar telefonu gaunamus keleivių pasiūlymus.

Pasak Miesto ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojos Palmiros Raškauskienės, į naujai parengtą  maršrutų tinklą įtraukti reguliariojo susisiekimo maršrutai Vingio ir Vilties gatvėmis, papildomas maršrutas A. Jonyno gatve. „Šie maršrutai įtraukti dėl to, kad keleiviai galėtų važiuoti ir Naująją gatve, taip pat atvykti į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę. Suformuotos naujos maršrutų trajektorijos Kepyklos, Kauno, Panemuninkėlių gatvėmis, Gardino ir Daugų gatvėmis, Druskininkų, Miškininkų gatvėmis, kad keleiviams būtų patogiau pasiekti stotelę, patogiau galėtų atvykti į miesto viešąsias kapines, prie Dailidžių ežerėlių, į darbą, mokyklas, gydymo ir kitas įstaigas”, – pasakojo P. Raškauskienė. Atsižvelgiant į parengtą vietinio reguliariojo susisiekimo maršrutų tinklą didesnis autobusų skaičius važiuotų Jurgiškių gatve, daugiau autobusų iš skirtingų miesto pakraščių atvyktų į ligoninę ir Medicininės reabilitacijos ir sporto centrą, Miklusėnus, taip pat numatytas maršrutas, kuriuo keleiviai iš Vidzgirio mikrorajono galės važiuoti į Užupių kapines.

Parengtos maršrutų schemos yra viešojo transporto sistemos tobulinimo plano įgyvendinimo dalis. Kadangi visi pakeitimai yra daromi keleivių patogumui, kviečiame susipažinti su parengtu maršrutų tinklu ir teikti Miesto ūkio skyriui pastabas ir pasiūlymus. Schemose yra pateiktos maršrutų trajektorijos atskirai, taip pat ir bendrame žemėlapyje. Pastabų ir pasiūlymų laukiame iki 2016-06-10 el. paštu miesto_ukis@alytus.lt, tel. 55 196. Taip pat pateikiame ir stotelių žemėlapį (žaliai pažymėtos planuojamos įrengti naujos stotelės).

Su schema galite susipažinti čia:

http://www.alytus.lt/naujienos-top/-/asset_publisher/ntbIuLU9pXiO/content/tobulinama-alytaus-miesto-viesojo-transporto-sistema-%E2%80%93-parengtos-marsrutu-schemos?redirect=http%3A%2F%2Fwww.alytus.lt%2Fnaujienos-top%3Fp_p_id%3D101_INSTANCE_ntbIuLU9pXiO%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26p_p_col_id%3Dcolumn-2%26p_p_col_pos%3D3%26p_p_col_count%3D8

 

Alytaus miesto savivaldybės informacija