„Toyota“ ir „Honda“ kurs mobilią elektros energijos gamybos sistemą, kuri tieks elektrą ekstremaliu atveju

11 rugsėjo 05:32 2020 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

 „Toyota Motor Corporation“ ir „Honda R&D Co., Ltd.“ sukurs mobilią energijos generavimo sistemą „Moving e“, kurią sudaro kuro elementų magistralė, galinti gabenti daug vandenilio, nešiojamieji išoriniai maitinimo įtaisai ir nešiojamosios baterijos.

 

 

Nutikus stichinei nelaimei, dažnai pažeidžiamas elektros tinklas, žmonėms tenka gyventi be elektros. Norėdami išspręsti šią problemą, „Toyota“ ir „Honda“ suvienys technologijas, kad sukurtų mobilią energijos gamybos bei išvesties sistemą ir atlikts demonstracinius bandymus.

„Moving e“ mobiliosios energijos generavimo bei išvesties sistemą sudarys „Toyota“ kuro elementų autobusas „CHARGING STATION“, nešiojamasis „Honda Power Exporter 9000“ išorinis išvesties įrenginys, dviejų tipų „Honda“ nešiojamieji akumuliatoriai: „LiB-AID E500“ ir „Honda Mobile Power Pack“ (MPP) bei „Honda“, taip pat mobilus maitinimo bloko įkrovimo ir tiekimo koncepcijos įkroviklis / iškroviklis MPP.

Įkrovimo stotis galės keliauti į bet kurią vietą, kur bus reikalinga, gaminti ir tiekti elektra gyventojams.  Lyginant su ankstesne „Toyota FC Bus“ versija, „CHARGING STATION“ kuro elementų magistralėje yra dvigubai daugiau aukšto slėgio vandenilio bakų, kurie gerokai padidina gabenamo vandenilio kiekį – tai leidžia įkrovimo stotelei veikti našiau, generuoja 454 kWh, o maksimali galia – 18 kW.

eBus.lt

Gamintojų nuotrauka