„VDL Bus&Coach“ diegia orą švarinančias sistemas

29 spalio 05:04 2020 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

„VDL Bus & Coach“ pateikė sprendimus bei rekomendacijas, kaip sumažinti COVID-19 riziką kelionėje autobusu.  „VDL Pure Air“ ir „VDL Clean Air“ technologijos – tai naujovės, skirta apsaugoti VDL „Futura“ ir „Citea“ autobusų keleivius nuo infekcijos plitimo.

 

 

VDL „Pure Air“ technologija – tai aktyvus oro jonizavimas, naudojant plazmos jonizatorius. Iš oro kanalų į keleivių saloną patenkantis jonizuotas oras naikina virusus bei bakterijas. „Pure Air“ sistema įsijungia automatiškai, užvedus transporto priemonės variklį. Tai garantuoja nuolatinį salono valymą. Jonizacijos procesas nekenksmingas žmonėms ir aplinkai.

„Futura“ ir „Citea“ autobusams siūloma „VDL Clean Air“ technologija suteikia galimybę atnaujinti klimato sistemos recirkuliacijos filtrus iki F7 klasės. F7 filtrai sulaiko iki 90 proc. dalelių, kurių dydis yra iki 0,4 µm. Tai gali būti ir drėgmės lašai, atsirandantys dėl keleivių kalbėjimo ar kosėjimo.

Trečioji naujovė, kurią pateikia VDL, yra atnaujinta klimato kontrolės sistema. Jos dėka gryno oro dalis salone padidėja iki 100 proc. Nuolat keičiant orą, viruso dalelių buvimas sumažinamas iki minimumo. Taip pat „VDL Bus & Coach“ siūlo įvairiose durų vietose įrengti automatinius dezinfekcijos dozatorius. Jie gali būti valdomi ranka ar alkūne.

Vairuotojo pertvara gaminama iš stiklo, ji gali būti montuojama ir ties gido vieta.  Kad keleiviai sužinotų apie „Covid-19“ taisykles, VDL siūlo lipdukų paketus.

eBus.lt

busworld.org nuotrauka