Viešuoju transportu važiuojantiems alytiškiams – savivaldybės prizai

08 birželio 03:33 2023 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

„Mėgstu apsilankyti turguje. Nuvažiuoju, nusiperku daržovių, sūrį, medaus, lašinukų ir kito maisto“, –  pasakoja alytiškis Jonas, gyvenantis A. Juozapavičiaus gatvėje.  

Iki turgaus jam tolimas kelias, nueiti pėsčiomis pensininkui – sudėtinga, o parsinešti pilnus pirkinių krepšius  – nemenkas iššūkis.

Jonas turi automobilį, tačiau jis  – „ne pirmos jaunystės“  – nuolat genda, tad į turgų ir iš jo alytiškis mielai keliauja viešuoju transportu.
Autobusų stotelė – netoli namų, švieslentėje galima stebėti autobuso atvykimo laiką, o autobusai – nauji ir patogūs. Tad Jonas patogiai įsitaiso autobuso sėdynėje ir po penkiolikos minučių jis – jau prie turgaus.

Lygiai taip pat į turgų, darbą, mokyklą, prekybos centrus, įvairias įstaigas ar organizacijas viešuoju transportu kiekvieną dieną vyksta šimtai alytiškių.

Siekdama paraginti dažniau naudotis viešuoju transportu, Alytaus miesto savivaldybė ir UAB „Kautra“ kviečia miestelėnus pasekti Jono pavyzdžiu ir rinktis viešąjį transportą. Juolab, kad šis pasirinkimas neliks nepastebėtas!

UAB „Kautra“ pagal e. bilieto korteles atrinks dešimt per pastarąjį mėnesį dažniausiai viešuoju transportu važiavusių alytiškių ir įteiks jiems specialius Alytaus miesto savivaldybės prizus.

Ką gali žinoti, galbūt tuo specialiuoju prizu bus apdovanotas ir pensininkas Jonas.

Specialieji prizai – ne vienintelės alytiškiams skirtos dovanos, kuriomis nudžiuginsime besirenkančius viešąjį transportą žmones. Ateityje jų, kaip ir įdomių akcijų bei atrakcijų, viešajame transporte bus dar daugiau. Naujienas apie akcijas būtinai papasakos viešuoju transportu mėgstantis keliauti pensininkas Jonas.

Komunikacijos skyriaus informacija