Vilniaus rajone neteko galios viešojo transporto lengvata ukrainiečiams

18 kovo 04:36 2024 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Vilniaus rajono savivaldybė primena, kad nuo š. m. kovo 4 d. Ukrainos piliečiais esantys keleiviai privalo mokėti pilną važiavimo Vilniaus rajono viešuoju transportu bilieto kainą.

Nuo 2022 m. kovo 25 d. Savivaldybė savo biudžeto lėšomis kompensavo važiavimo vietinio priemiestinio reguliaraus susisiekimo autobusais bilietą Ukrainos piliečiams, jų šeimos nariams ir asmenims be pilietybės, gyvenantiems Ukrainoje, pasitraukusiems iš Ukrainos į Lietuvos Respubliką dėl Rusijos Federacijos vykdomų karinių veiksmų Ukrainoje. Nuolaida taikyta pateikus registraciją Lietuvoje patvirtinantį ir Migracijos departamento išduotą dokumentą.

Tarybos sprendimo Nr. T3-68 „Dėl teisės įsigyti važiavimo bilietą su nuolaida asmenims, pasitraukusiems iš Ukrainos dėl Rusijos Federacijos karinių veiksmų“ pirminis galiojimas iki 2023 metų pabaigos buvo pratęstas iki 2024 m. kovo 4 d.

Primename, kad Vilniaus rajono vietinio susisiekimo autobusų maršrutais keliaujantys asmenys gali įsigyti bilietus su nuolaida: 50 proc. lengvata viešojo (priemiestinio) transporto bilietams teikiama asmenims, sulaukusiems pensinio amžiaus, 80-ies metų ir vyresniems asmenims bei LR Transporto lengvatų įstatyme nustatytiems asmenims važiavimas kompensuojamas 100 proc. Bendrojo ugdymo programas vykdančių mokyklų mokiniams suteikiama 80 proc. nuolaida.

Vilniaus rajono savivaldybės informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka