Vokietijos automobilių pramonės asociacijos prezidentas: autobusų su dyzeliniais varikliais nederėtų atsisakyti

03 rugpjūčio 04:54 2018 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Hanoveryje rugsėjo mėnesį vyks tradicinė komercinių transporto priemonių paroda IAA> Jos organizatorius, Vokietijos automobilių pramonės asociacija (VDA), ta proga organizuoja tarptautinį spaudos seminarą. VDA prezidentas Bernardas Matesas siūlo politikams neapsiriboti tik elektra varomomis transporto priemonėmis ir ragina nepamiršti, jog autobusai su Euro 6 standartų reikalavimus atitinkančiais varikliais taip pat prisideda prie miestų švaros.

 

 

B. Mattes taip pat kalbėjo tokiomis temomis kaip transporto tvarumas, skaitmeninių technologijų diegimas, automatinis valdymas ir panašiai.

Jo teigimu, modernūs, Euro 6 standartų reikalavimus atitinkantys dyzeliniai varikliai gali prisidėti  prie ES keliamų miesto oro kokybės reikalavimų, jei transporto priemonių parkai bus pakankamai dažnai atnaujinami. „Šalių vyriausybėms nepakanka skatinti elektrinių autobusų įsigijimo, atsisakant naujų Euro 6 standartų reikalavimus atitinkančių autobusų ar tokių alternatyvų kaip gamtinės dujos ar kitas kuras“, – sakė B. Mattes.

Priminsime, jog 67-oji komercinio transporto paroda IAA vyks Hanoveryje šių metų rugsėjo 20-27 dienomis.

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka