„airBaltic” siūlo nemokamus autobusus

13 vasario 04:39 2014 Spausdinti straipsnį Naujienos

Nuo kovo 1 d. Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ savo keleivius iki Rygos oro uosto žada vežti nemokamai. „airBaltic“ autobusai važinės tarp Rygos oro uosto ir Lietuvos, Latvijos bei Estijos regioninių centrų.


„airBaltic“ pranešime teigiama, jog autobusai pagerins susisiekimą tarp Baltijos šalių regionų. „Europos, Rusijos, NVS ir Viduriniųjų Rytų keliautojai galės patogiai keliauti į Baltijos šalių regionus, o tai prisidės prie jų ekonominės plėtros. Tikimės, kad prie šios iniciatyvos prisijungs ir vietinės savivaldybės bei investuotojai, nes paslauga teiks naudą regionų gyventojams ir svečiams“, – sako „airBaltic“ generalinis direktorius Martinas Gaussas.

„airBaltic“ autobusas – tai nemokama paslauga, kuria pasinaudoti gali „airBaltic“ keleiviai, vykstantys į ir iš Rygos Tarptautinio oro uosto. Naujoji paslauga sujungs oro uostą su Šiaulių (Lietuvoje), Tartu (Estijoje), Valmieros, Jekabpilio, Jelgavos, Daugpilio (Latvijoje) centrinėmis autobusų stotimis. Autobusų maršrutai suderinti su „airBaltic“ atvykimo ir išvykimo skrydžių tvarkaraščiu.

Rezervavus skrydį „airBaltic“ oro linijomis, „airBaltic“ interneto svetainėje bus pasiūlyta pasinaudoti nemokama „airBaltic“ autobuso paslauga. Naujieji autobusai pradės kursuoti nuo 2014 m. kovo 1 dienos.

Linos Jakubauskienės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.