„Automobilininko“ taryba aptarė galimus klubo ateities scenarijus

09 gegužės 04:19 2023 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos Veteranų kampelis

Gegužės 8-ąją susirinkusi veteranų klubo „Automobilininkas“ taryba sprendė aktualiausius pastarojo meto reikalus, taip pat aptarė, koks klubas turėtų ar galėtų būti ateityje. Prie tarybos narių šįkart prisijungė ir Šiaulių regiono atstovas Vilius Laužikas.

Susirinkime nedalyvavęs dabartinis klubo prezidentas Rimantas Bubnelis atsiuntė finansinius klubo dokumentus, taip pat pateikė prašymą dėl atsistatydinimo iš prezidento pareigų.

Tarybos nariai patvirtino klubo 2022 m. finansinio plano vykdymą, taip pat – finansinio plano projektą 2023-iesiems. Pasak klubo narių, planą bus galima tikslinti atsižvelgus į realią situaciją.

Klubo „Automobilininkas“ tarybos sekretorius Gintaras Nakutis sakė, jog dabartinis prezidentas pateikė prašymą atsistatydinti nuo gegužės 26 d. vyksiančio visuotinio susirinkimo dienos. Ankstesnis klubo prezidentas Donatas Lukošius priminė, jog rinkiminis „Automobilininko“ susirinkimas turėtų vykti kitąmet, todėl, remiantis klubo nuostatais, metams eiti prezidento pareigas gali būti pavesta kuriam nors Tarybos nariui. Susirinkimo dalyviai svarstė galimas kandidatūras, kam būtų galima patikėti eiti šias pareigas.

Klubo viceprezidentas Jevgenij Stolovickij apgailestavo, kad klubo veikla nėra aktyvi, dalis narių juo nusivylę. Tarybos nariai diskutavo, kaip būtų galima suaktyvinti klubo veiklą. „Pirmiausia turėtume apsispręsti – ar klubas mums reikalingas? Ar turime tikslų, dėl kurių turėtume tęsti veiklą? Jei ne, klubą, sutvarkius visus finansinius dokumentus, derėtų tiesiog uždaryti“, – siūlė G. Nakutis.

Jam pritarė ir kiti tarybos nariai. V. Laužikas kalbėjo apie tai, kad į klubą sunku pritraukti jaunų žmonių, jiems jo veikla neatrodo įdomi. Daugumos tarybos narių manymu, jei per metus „Automobilininko“ veiklos suaktyvinti nepavyktų, derėtų veiklos toliau netęsti.

Tarybos narys Algis Narutis siūlė glaudžiau bendradarbiauti su kitomis organizacijomis, dalyvauti bendrose veiklose. Be to, tarybos narių manymu, derėtų keisti ir „Automobilininko“ įstatus, kad jo nariu būtų galima tapti paprasčiau.

Susirinkusieji svarstė ir kitus galimus klubo veiklos suaktyvinimo būdus, taip pat aptarė būsimo visuotinio susirinkimo organizavimo tvarką, pasiskirstė pareigomis, kas už ką bus atsakingas.

Kitas tarybos susirinkimas numatomas po visuotinio klubo „Automobilininkas“ narių susirinkimo.

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotraukos

  • 1-automob
  • 1-automob1
  • 1-automob2