grįžti į pradžią

Naujausi įrašai

Socialinių reikalų ir darbo komitetas pritaria didesnėms transporto lengvatoms vaikams ir nukentėjusiems asmenims

Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas iš esmės pritarė Transporto lengvatų įstatymo pataisoms (projekto Nr. XIVP-2902) ir jį lydintiems įstatymų projektams ir pasiūlė pagrindiniam komitetui juos patobulinti, įvertinant finansines galimybes šių

Skaityti daugiau

Vasara – avaringiausias sezonas: kaip Joninių savaitgalį kelionės tikslą pasiekti saugiai?

Vasara – vienas avaringiausių sezonų, rodo Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenys. Praėjusių metų birželio – rugpjūčio mėnesiais užfiksuoti net 906 eismo įvykiai, kurių metu nukentėjo žmonės, lyginant su 756 tokiais

Skaityti daugiau

Panevėžio autobusų eismas ir siuntų skyriaus darbo laikas per Joninių šventę

Birželio 24 d. Joninių šventės metu vietinio (priemiestinio) susisiekimo autobusai  važiuos sekmadienio tvarkaraščiu. Tolimojo susisiekimo autobusų eismas nesikeičia.

Skaityti daugiau

Ateitis jau šiandien: elektrifikuotas ir personalizuotas judėjimas Vilniuje?

Prieš daugiau nei 100 metų, kai dar automobiliai buvo neseniai išrasta naujovė, laikmečio inovatoriai svarstė apie ateities transportą bei įsivaizdavo skraidančius automobilius. Šiandien skraidančių automobilių svajonę po truputi vis labiau

Skaityti daugiau

Viešojo transporto eismo pakeitimai Kaune nuo birželio 25 d.

Informuojame, kad nuo birželio 25 d. visų maršrutų troleibusų ir daugumos maršrutų autobusų keičiasi eismo tvarkaraščiai.

Skaityti daugiau

Klaipėdoje – naktiniai viešojo transporto reisai

Šeštadienį prie Jono kalnelio švenčiamos Joninės. Renginys nusitęs į vėlią naktį, todėl pratęsiame ir viešojo transporto darbo laiką:

Skaityti daugiau

Darbdaviai privalo užtikrinti saugias darbo sąlygas per karščius

Vis pasirodant itin karštoms dienoms VDI atkreipia darbdavių ir darbuotojų dėmesį dėl karščio keliamo pavojaus dirbant. Vyraujant karštiems orams didėja nelaimingų atsitikimų darbe rizika, be to, atidžiau reikėtų rūpintis sveikata.

Skaityti daugiau

Europos Komisija skelbia Lietuvai skirtą ekonominių ir socialinių iššūkių ataskaitą ir rekomendacijas

Europos Komisija skelbia Lietuvai skirtą ataskaitą, kurioje analizuojami ekonominės ir socialinės politikos iššūkiai, su kuriais susiduria Lietuva.

Skaityti daugiau

Auga ekstremalių reiškinių grėsmė transporto priemonėms, o savininkai jų saugoti dar neišmokę

Besikeičiantis klimatas jau akivaizdžiai keičia mūsų realybę. Ekstremalių meteorologinių reiškinių daugėja visame pasaulyje, įskaitant Lietuvą. Šalį talžo stiprėjančios audros, per trumpą laiką vis daugiau vandens išliejančios liūtys ir didėjantys krušos

Skaityti daugiau

Kaune 1939-aisiais nuspręsta gaminti autobusų kėbulus

Kartais, benaršydamas archyvuose, randu įdomios informacijos, susijusios su viešojo transporto istorija. Šįkart rastos informacijos neradau knygose apie Kauno autobusų istoriją, todėl manau, kad ji bus įdomi ir eBus skaitytojams.

Skaityti daugiau