Bendrovė „Busturas“: rūpinamės savo keleiviais

04 birželio 03:50 2019 Spausdinti straipsnį Lankytojai Saugus eismas

Gegužės 30 d. dieną Šiaulių policija išplatino pranešimą dėl to, kad po staigaus stabdymo miesto autobuse buvo sužaloti trys keleiviai. Pirmiausiai tai labai apgailestaujame dėl šio įvykio, norime viešai atsiprašyti keleivių, nukentėjusių šiame įvykyje.

 

Tuo pačiu norime paminėti, jog eismo įvykyje, kuris iškart po jo buvo užfiksuotas policijoje, dalyvavo keletas dalyvių. Tai – miesto autobusas, kurio vairuotojas pirmiausiai iškvietė pagalbos telefonu greitąją medicinos pagalbą. Po to ketinant iškviesti policiją, vairuotojas buvo informuotas, kad jau policija važiuoja į įvykio vietą, nes 112 operatorius jau pranešė, tik gavęs iškvietimą greitajai.

Dar vienas eismo įvykio dalyvis – kita transporto priemonė, kuri priešais autobusą darė apsisukimo kelyje 180 laipsnių kampu manevrą, pasišalino iš įvykio vietos. Nors autobusas tuo metu važiavo 38 km/h greičiu, tačiau siekiant išvengti susidūrimo, vairuotojas stabdė autobusą, ko pasėkoje nukentėjo trys keleiviai. Dar kartą, apgailestaujame dėl pasekmių, tikimės mūsų keleiviai pasveiks ir netrukus džiaugsis lepinančiu vasarišku oru.

Tuo pačiu priminsime, kad autobuse važiuoja kartais 100 ir daugiau keleivių, todėl bet kokie staigūs, neapgalvoti eismo dalyvių manevrai atneša netgi labai skaudžias pasekmes. Per 2018 metus buvo 11 įskaitinių eismo įvykių, kuriuose dalyvavo UAB „Busturas“ transporto priemonės, šiemet turime 2 įvykius.

Kreipiamės į visus eismo dalyvius ir skatiname išlikti budriems, nedaryti staigių manevrų neįvertinus bendros situacijos bei prisimenant, jog autobusams dėl savo gabaritų ir fakto, jog veža ne keletą keleivių, o dešimtis, manevruoti kelyje yra gerokai sudėtingiau. Iš savo pusės mes taip pat nuolat atkreipiame vairuotojų dėmesį į keleivių skundus dėl vairavimo, organizuojame papildomus mokymus, pakartotinus eismo taisyklių tikrinimus dėl saugaus ir taisyklingo vairavimo užtikrinimo.

„Busturo“ informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka