„Busworld Europe“ pristato kandidatus į „Busworld Vehicle Awards“ apdovanojimus

10 rugpjūčio 04:43 2023 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai Naujienos

„Busworld Vehicle Awards“ – konkursas, kur pristatomos autobusų ir tolimojo susisiekimo autobusų pramonės naujovės „Busworld Europe“ – grįžta su trenksmu. Parodoje demonstruojami miesto autobusai varžysis dėl „Grand Award Bus“ ir „Grand Award Coach“. Pažvelkime į dalyvius.

Miesto autobusų kategorijoje pretendentai yra „Anadolu Isuzu CitiVOLT 12 m“, ARTHUR H2 BUS 12 M, „Ebusco 3.0 12m“, „Higer Fencer F1 Integral EV“, IVECO by HEULIEZ E-WAY, MCV C127 EV, „Mercedes-Benz eCitaro“, „Temsa Ho LD Exquiity“, „VDL Citea New Generation“, „Yutong U18“ ir „Zhongtong N12“.

Turistinių autobusų kategorijoje: „Neoplan Tourliner L“, „Marcopolo Paradiso Double Decker G8“, „Scania Irizar i6s Efficiënt“ (LBG/LNG), „Setra S 516 HDH“, „Van Hool T16 Astron“, „Yutong T15 E“ ir „Zhongtong H12“.

2023 m. rugsėjo 30 d. Atomiumo papėdė vėl taps bandymų vieta, kur dešimt specializuotų žiuri grupių, sudarytų iš operatorių ir įvairių specialistų, kruopščiai tikrins transporto priemones pagal įvairius kriterijus, tokius kaip saugumas, keleivių patogumas, vairuotojo komfortas, priežiūra ir ekologija, dizainas bei ergonomika. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – visos transporto priemonės bus išbandytos keliuose.

Nugalėtojai bus paskelbti spalio 6 d. „Grand Award Bus“ ir „Grand Award Coach“ bus apdovanoti 2 aukščiausią balą surinkę autobusai, už išskirtinius rezultatus žiuri taip pat gali skirti apdovanojimus už komfortą, saugą, dizainą ir ergonomiką bei ekologiją.

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka