Eismo įvykio deklaracijos – išmaniajame telefone

11 gruodžio 05:03 2019 Spausdinti straipsnį Lankytojai Saugus eismas

Lietuvos Respublikos transporto priemonių draudikų biuras pristatė eismo įvykių deklaracijų pildymo programėlę išmaniajam telefonui. Vairuotojams skirtoje nemokamoje programėlėje bus galima užfiksuoti eismo įvykio aplinkybes bei informaciją apie ją perduoti draudimo bendrovėms.

 

Šią programėlę kviečiame jus atsisiųsti adresu http://www.draudimoivykiai.lt

Naujoje programėlėje vairuotojams reikės įvesti mažiau informacijos nei popierinėje eismo įvykių deklaracijoje. Deklaravimo vedlys paprašys nurodyti eismo įvykyje dalyvavusių transporto priemonių valstybinius numerius ir jų vairuotojų duomenis, pasiūlys patikslinti įvykio laiką ir vietą, padės nubraižyti eismo įvykio schemą ir padaryti aplinkybes fiksuojančias nuotraukas. Vairuotojams užpildžius elektroninę eismo įvykių deklaraciją, visa informacija nedelsiant bus pateikta avarijos kaltininko draudimo bendrovei. Taigi eismo įvykį sukėlusiam asmeniui nebereikės apie nelaimę pranešti savo draudimo bendrovei, o nukentėjusiajam beliks tik susisiekti su draudimo bendrove dėl tolesnio žalos atlyginimo proceso.

BTA Žalų reguliavimo departamento direktorė Karolina Karpova:

„Vakar jau gavome pirmąsias programėlės pagalba užpildytas deklaracijas ir galime tik pasidžiaugti šia inovacija. Taupomas klientų laikas, kadangi eismo įvykio kaltininkui, užpildžius elektroninę deklaraciją, nebereikia kreiptis į mus tiesiogiai, o nukentėjęs išmoką gaus greičiau. Mes savo ruožtu gauname kokybišką informaciją apie įvykį iš karto, realiu laiku ir galime nedelsdami pradėti žalos reguliavimo procesą ir sutrumpinti išmokėjimo laiką.

Esame į inovacijas orientuota bendrovė ir sveikiname visas naujoves, kurios padeda optimizuoti mūsų darbo procesus atlyginant žalą mūsų klientams. Dar vienas svarbus šios naujovės privalumas yra popieriaus naudojimo mažinimas ir tai yra dar vienas nedidelis žingsnis tampant draugiškesne aplinkai bendrove.”

Daugiau apie apie programėlę galima sužinoti čia:

https://www.cab.lt/paslaugos

BTA informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka