Į Lvivą reguliarūs autobusų reisai – kasdien

07 birželio 04:28 2022 Spausdinti straipsnį Keleivinio transporto problematika Lankytojai Patirtis

Jau antras mėnuo, kaip bendrovė TOKS atnaujino reguliarius autobusų maršrutus į Ukrainos miestą Lvivą. Dėl Rusijos pradėtos agresijos Ukrainoje kurį laiką autobusai iš sostinės į Lvovą ir atgal nevažiavo.

Pasak TOKS generalinio direktoriaus Arūno Indrašiaus, didelio ažiotažo vykti į Lvivą ir atgal nėra, tačiau keleivių yra į abi puses. „Kelionės priežastys – įvairios, vieni keleiviai grįžta į Ukrainą apžiūrėti savo namų, kiti – visam laikui. Iš ten taip pat žmonės atvyksta su įvairiausiais reikalais. Akivaizdu, kad toks maršrutas yra reikalingas, judėjimas vyksta nuolat“, – sako A. Indrašius.

Pasak jo, nors Lvovas vis dar retsykiais apšaudomas rusiškomis raketomis, įmonės vairuotojai nesibaimina vykti į karo krečiamą šalį. „Grįžo vairuotojai, šiuo maršrutu važiavę iki karo. Yra ir tokių, kurie patys nori vykti į Ukrainą. Kol kas nei autobusai, nei jų ekipažai nesusidūrė su problemomis, nepateko į jokius incidentus“, – pabrėžia TOKS vadovas.

Šiokių tokių problemų kyla dėl spūsčių Lenkijos ir Ukrainos pasienyje, dėl to autobusai kai kada vėluoja. Patikra ties pasieniu vyksta įprastai – keleiviai privalo turėti galiojantį pasą, išlikę visi iki karo buvę reikalavimai pravažiuoti sieną.

Kasdien TOKS autobusai į Lvivą išvyksta 16.30 val., Lvivą pasiekia 9.40 val. Iš Lvivo taip pat išvyksta 16.30, o Vilniuje būna kitos dienos rytą – 9.50 val.

Bendrovė TOKS prie pagalbos Ukrainai prisidėjo nuo karo pradžios – vieni pirmųjų važiavo paimti pabėgėlių į Ukrainą, vyko ne tik į Lvivą, bet ir į kitus Ukrainos miestus.

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotrauka