Į Šiaulių gatves išriedėjo UAB „Busturas“ 65-čio proga papuoštas autobusas

03 lapkričio 05:22 2020 Spausdinti straipsnį Istorija Lankytojai

UAB „Busturas“ šiauliečius (ir ne tik) veža jau daug metų. Šiemet įmonė minės savo 65-erių metų jubiliejų. Lietingą ir apniukusią rudens dieną mes džiaugiamės. Ir nebaisus joks lietus ar dargana. Gera nuotaika priklauso tik nuo mūsų pačių. Šį kartą mums, ir tikimės visiems miestiečiams, nuotaiką pakelia į gatves išriedantis šventinis UAB „Busturas“ autobusas. Jis skirtas 65-ąjį įmonės gyvavimo jubiliejų paminėti.

 

 

Planų, kaip pažymėti tokį įvykį, buvo įvairių. Tačiau visuotinė pandemija juos kardinaliai pakoregavo. Nusprendėme papuošti pagrindinį savi darbo įrankį – autobusą. Ant vieno jo šono nugulė su įmone susijusios praeities bei dabarties akimirkos. Ant kito – šiuolaikiški linksmi piešinukai, susiję tiek su transportu, tiek ir su Šiaulių miestu.

Džiaugsmas yra didesnis, kai juo daliniesi. Tad šį kartą savo džiaugsmu, sulaukus tokio garbaus jubiliejaus, mes dalinamės su visais šiauliečiais ir miesto svečiais. Tikimės, kad šis autobusas džiugins jų akis ir praskaidrins net ir labai apniukusią dieną. Jau 65-erius metus mes dirbame Jums.

„Busturo“ informacija ir nuotraukos

 

 

  • 65-2
  • 65
  • 65-1
  • 65-3