„Kauno autobusai“ studentams pristatė realias darbo galimybes

kovo 02 05:04 2018 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

UAB „Kauno autobusai” atstovai Kauno technikos kolegijos renginio „KTK Karjeros diena 2018 “ metu pristatė kolegijoje studijuojantiems jaunuoliams galimybes dirbti ar atlikti praktiką bendrovėje.

 

 

 

 

Renginio metu kolegijos studentai galėjo betarpiškai pabendrauti su potencialiais darbdaviais ir pirmaujančių Lietuvos įmonių, kuriose jau darbuojasi studijas baigę inžinieriai, atstovais. Studentai renginio metu galėjo susirasti praktikos ar darbo vietą.

UAB „Kauno autobusai“ renginyje pristatė įmonės veiklos spektrą, išskirtinumą, planus ir perspektyvas, pasidalijo gerąja patirtimi, atsakė į pateiktus klausimus. Daugiausia klausimų uždavė studentai, kurių studijų programos artimos įmonės veiklai.

„Automobilių techninį eksploatavimą, autotransporto elektroniką, elektronikos techniką, elektros energetiką ir transporto elektros sistemų inžineriją studijuojantys jaunuoliai tikrai turi realias galimybes tapti potencialiais mūsų bendrovės darbuotojais ar praktikantais, – teigia UAB „Kauno autobusai“ Administracijos ir personalo departamento vadovas Mindaugas Klimašauskas. –Tikimės, kad jauni ir perspektyvūs būsimieji specialistai ateityje taps mūsų kolektyvo nariais ir prisidės prie sėkmingo įmonės veiklos plėtojimo.“

Bendrovės „Kauno autobusai” informacija