„Kautra“ tęsia bendradarbiavimą su Lietuvos krepšinio federacija

02 rugpjūčio 11:15 2023 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Rugpjūčio pirmą dieną, tiksint paskutinėms valandoms iki pirmųjų Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kontrolinių rungtynių prieš Sakartvelą, prie Žalgirio arenos vyko spaudos konferencija. Jos metu „Kautros“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris Kazys Maksvytis ir LKF prezidentas Vydas Gedvilas sukirto rankomis dėl tęsiamo bendradarbiavimo pervežant Lietuvos rinktinės krepšininkus.

„Džiaugiuosi, kad rėmėjų ratas nemažėja, su „Kautra“ kartu esame jau šeštus metus. Džiaugiamės, kad saugiai veža į varžybas, treniruotes, ten, kur reikia rinktinei. Draugystės tąsa mums svarbu, kiekvienas rėmėjas brangus, tikiuosi, kad draugystė tęsis ir bendradarbiausime toliau. Mūsų sportininkams reikalingas pristatymas į sales, oro uostus, kitus objektus“, – kalbėjo LKF prezidentas Vydas Gedvilas.

„Tikslas visų bendras – sėkmingai vežti į pergales“ – pridėjo įmonės direktorius L.Skardžiukas, kuris taip pat pristatė LKF turiniu papildytą ir atnaujintą media centro turinį. Nuo šiol keleiviai vykdami „Kautra Plius“ autobusais galės stebėti dokumentinius filmus apie legendinius Lietuvos krepšininkus bei kitus sportininkus. Taip pat pramogines Lietuvos krepšinio federacijos laidas, kuriose žiūrovai galės pamatyti garsių krepšininkų automobilius, išgirsti su vairavimu susijusių istorijų ir įvertinti krepšininkų vairavimo įgūdžius. Atnaujintą media centro turinį pats pirmas išbandė treneris K. Maksvytis.

 

„Kautra” informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka