Keleivių vežėjai aplankė Isuzu gamyklą Turkijoje

lapkričio 21 04:56 2013 Spausdinti straipsnį Patirtis

Turkijos „Isuzu” autobusų gamintojų kvietimu, grupelė keleivių vežėjų iš Lietuvos apsilankė gamykloje. Apžiūrėtas autobusų surinkimo procesas, susipažinta su naujausiais gaminiais.

“Isuzu”, priklausanti „Anadolu“ koncernui, autobusus jau gamina nuo 1984-ųjų. Autobusai teikiami ne tik vietos rinkai – „Isuzu“ pirmauja Turkijoje pagal eksportuojamų keleivinio transporto priemonių kiekį. Autobusai iškeliauja ne tik į Europos Sąjungos šalis – turkai turi užsakovų Afrikoje, Izraelyje, Azerbaidžane ir kt. Autobusai prižiūrimi bei remontuojami 135 serviso centruose, išsibarsčiusiuose po visą pasaulį.

Nauji autobusai kuriami konstruktorių biure Turkijoje, tačiau visą procesą kruopščiai prižiūri japonai; naujojo modelio brėžiniai, techniniai duomenys siunčiami į Japoniją, ir tik gavus jų leidimą galima pradėti gaminti vieną ar kitą transporto priemonę.

Keleivių vežėjus iš Lietuvos pasitiko aukščiausi gamyklos vadovai. Pasisveikinti atvyko ir generalinis direktorius Tugrui Arikan’as.

Daugiau apie turkiškų autobusų gamybos procesą, taip pat keleivininkų įspūdžiai iš gamyklos – jau visai netrukus eBus.lt.

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.