Keleivių vežėjai lankėsi „Otokar“ gamykloje Turkijoje

gegužės 23 04:22 2013 Spausdinti straipsnį Patirtis

Gegužės 20-22 dienomis grupelė keleivių vežėjų iš Lietuvos apsilankė Turkijoje, „Otokar“ autobusų gamykloje.

Be keleivinio transporto priemonių, čia gaminama ir karinė technika. „Koҫ group“ priklausanti įmonė yra pirmaujanti Turkijos autobusų gamintoja. „Otokar“ autobusai važinėja ne tik Turkijoje – jie eksportuojami į 40 pasaulio šalių, važinėja Italijoje, Portugalijoje, Lenkijoje, Šveicarijoje ir daugelyje kitų Europos sąjungos šalių.

„Otokar“ specializuojasi gaminti vidutinės klasės miesto, priemiesčio bei turistinius autobusus. Tačiau pastaruoju metu čia surinkinėjami ir standartinio ilgio autobusai. Neseniai turkų gamintojai pateikė rinkai elektrinį autobusą, kuris šiuo metu išbandomas Stambulo gatvėse. Praėjusiais metais „Otokar“ pagamino ir pirmąjį suspaustas gamtines dujas naudojantį autobusą.

Keleivių vežėjai iš Lietuvos susipažino su autobusų projektavimo bei gamybos procesu, taip pat galėjo išbandyti bet kurį iš turkų gaminamų autobusų. Be to, „Otokar“ atstovai surengė nedidelę ekskursiją po seną bei įspūdingą Stambulo miestą.

Daugiau apie „Otokar“ gamyklą, taip pat apie Stambulo viešojo transporto sistemą skaitykite tik eBus.lt.

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotraukos


rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.