Klaipėdoje į Karklę ir Žaliąjį slėnį veš naujas vežėjas

10 spalio 04:11 2018 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Spalio 5 dieną „Klaipėdos keleivinis transportas” pasirašė sutartį su UAB „Klaipėdos autobusų parkas“ (KlAP), laimėjusiu konkursą vežti keleivius 23 ir 24 maršrutais.

 

 

Tie maršrutai – pirmieji Klaipėdoje priemiesčio privežamieji, nutiesti dar 2011-aisiais. Baigiantis senojo kontrakto terminui, atliktos konkursinės procedūros. KlAP pasiūlė geriausią kainą – 55 centus už ridos kilometrą. Pralaimėję konkurso dalyviai rezultatų neginčijo, ir praėjus įstatymo numatytam terminui su nugalėtoju pasirašėme sutartį. Naujasis vežėjas iš senojo perims paslaugos teikimą nuo 2019-03-01. Jis nurungė Klaipėdos, Šiaulių, Kauno vežėjus, siūliusius 60,64 ir 65 centus už ridos kilometrą.

Nuosaikus konkurso nugalėtojo įkainis – gera žinia Klaipėdos rajono savivaldybei, nes tai reiškia, jog „Klaipėdos keleivinis transportas“ dar kurį laiką neprašys Klaipėdos rajono valdžios padidinti finansavimą už rajono gyventojų vežimą. Mat rajono gyventojai šiuose maršrutuose už kelionę moka I zonos, miesto bilieto kainą.

Pagal konkurso sąlygas vežėjas veš keleivius visiškai naujais komfortiškesniais mažos talpos autobusais. Jie erdvesni, žemagrindžiai, pritaikyti žmonėms su negalia, kondicionuojami, su nemokamu belaidžio interneto ryšiu ir stebėjimo kameromis.

Tuo pačiu pakeitėme spalvą iš raudonos į mėlyną: bendra su miesto transportu spalva akivaizdžiai pabrėš, jog šie maršrutai yra neatsiejamas vieningos Klaipėdos viešojo transporto sistemos elementas.

Klaipedatransport.lt