Klaipėdoje – naujos švieslentės

rugsėjo 16 04:24 2016 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

apie-klŠiomis dienomis populiariausiose stotelėse Klaipėdoje keičiamos senosios informacinės švieslentės naujomis.

 

 

 

 

 

Tai „Samsung DH40D“ LCD ekranai su LED apšvietimu. Trejų metų garantiją turinčių, visą parą ištisus metus galinčių veikti įrenginių komplektą taip pat sudaro nuotolinio valdymo per kompiuterinį tinklą įranga, korpusas su automatiniu vėdinimu ir šildymu, leidžiantis dirbti esant temperatūrai nuo -25 iki +35 laipsnių, stilizuota apsauga nuo saulės ir kritulių, valdiklis, stiklas.

Naujosios švieslentės pakabintos šiek tiek žemiau nei senosios. Raiškesnis vaizdas, patikimesnė informacija dabar bus devyniose stotelėse.

Senosios, nuolat gendančios švieslentės bus perkeltos ten, kur jų iš viso nebuvo, o joms baigus gyvavimą bus keičiamos į naujas pagal miesto finansines galimybes. Kai kuriose naujose vietose dar teks įvesti/sutvarkyti elektrą, o tai dėl įvairių derinimų nevyksta spėriai. Todėl keleivių prašoma kantrybės, tokie darbai nevyksta greitai.

Atkreipiamas dėmesys, kad jeigu švieslentėje autobuso atvykimo laikas pažymėtas žvaigždute – rodomas tik teorinis atvykimo laikas, nes stringa ryšys.

Klaipedatransport.lt