Klaipėdos viešojo transporto keleiviai skatinami naudotis „Stop“ mygtuku

31 spalio 04:16 2018 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Prieš keletą metų Klaipėdos autobusų parkas savo iniciatyva ėmė pratinti norinčius išlipti stotelėje keleivius spausti „stop“ mygtuką.

 

 

Mūsų sutartyse su vežėjais ar miesto tarybos nustatytose keleivių vežimo taisyklėse toks vairuotojo informavimo būdas apie keleivio norą išlipti nėra aprašytas. Tačiau mes irgi manome, jog tokia keleivio/vairuotojo sąveika yra racionali, gerinanti važiavimo režimo sklandumą, didinanti kelionės komfortą.

Prie „stop“ mygtuko jau priprato maršrutinių taksi keleiviai: mygtukai visuose maršrutiniuose taksi veikia nuo balandžio mėnesio ir keleiviui išlipant nebėra būtina skardentis salone.

Siekdami populiarinti „stop“ mygtukų naudojimą ir standartizuoti informacinius ženklus, pagaminome ir išdalinome visiems vežėjams vienodus lipdukus, lipinamus prie veikiančių „stop“ mygtukų. Prie veikiančių – todėl, kad nenaujuose autobusuose ne kiekvienas mygtukas yra veikiantis.

Iš anksto paspaudę išlipimo mygtuką padėsite vairuotojui sklandžiau važiuoti, geriau laikytis grafiko. Tai tarsi atsisveikinimo ir padėkos už kelionę vairuotojui ženklas: „Ačiū už malonią kelionę ir iki kitų susitikimų!”

Klaipedatransport.lt