Kokiomis nuotaikomis „Busturas“ palydi 2020-uosius?

28 gruodžio 05:41 2020 Spausdinti straipsnį Keleivinio transporto problematika Lankytojai Patirtis

Metų pabaiga yra tas laikas, kai norisi sustoti apmąstyti praėjusius metus, įvertinti nuveiktus darbus bei pradėti dėlioti planus ateinantiems metams. Turbūt daugelis iš mūsų kasmet duodame sau, o gal ir kitiems, naujametinius pažadus, kuriuos ateinančiais metais bandome tesėti. Kaip gi šiuos 2020 metus palydi UAB „Busturas“? Ar pavyko viskas, kas buvo suplanuota?

Šie besibaigiantys metai išties buvo neeiliniai. Sėkmingai užbaigę 2019-uosius metus tvirtai tikėjome, kad 2020-ieji bus dar geresni ir sėkmingesni. Planų būta daug ir tikrai didelių. Tačiau pavasarį šalį ir visą pasaulį sukausčius pandemijai, realybė parodė, kad kartais planai ir lieka planais. Pagrindiniu iššūkiu tapo žmonių srautų valdymas autobusuose ir siekis užtikrinti tiek vairuotojų, tiek ir keleivių saugumą. Nuo karantino pradžios išskirtinis dėmesys buvo skiriamas autobusų dezinfekavimui bei saugiam keleivių vežimui. Nuolatos raginame keleivius tinkamai dėvėti apsaugines kaukes, dezinfekuoti rankas ir laikytis saugaus atstumo. Dėjome ir toliau dedame visas pastangas siekdami vykdyti visus saugumo reikalavimus.

Tačiau negalime sakyti, kad 2020 m. neįvyko nieko naujo. Šiais metais keleiviai pagaliau turi galimybę kelionę viešuoju transportu Šiaulių mieste suplanuoti naudojant interaktyvų žemėlapį „Google Maps“. Ir toliau stengiamės modernizuoti Šiaulių Autobusų stotį. Šiemet joje įrengtas artimiausių išvykimų ekranas. Tačiau didžiausias dėmesys yra skiriamas mūsų keleiviams. Nuolat stengiamės atnaujinti autobusų parką bei siekiame būti kiek įmanoma draugiškesni aplinkai. Tai patvirtina dyzelinių bei dujinių autobusų, skirtų miesto maršrutams aptarnauti, santykio pokytis. 2015 m. įmonei priklausė 103 dyzeliniai ir 22 dujiniai autobusai. Šiemet į Šiaulių miesto gatves išriedėjo 20 dujinių autobusų ir dabar UAB „Busturas“ turi 12 dyzelinių bei 78 dujinius autobusus. Aplinkos tausojimas bei keleivių patogumas visada buvo ir bus mūsų prioritetu.

Labai svarbus 2020 m. įvykis įmonei – 65-asis jubiliejus. Nors visuotinė pandemija ir karantinas neleido šios progos paminėti kartu su kolegomis ir partneriais, tačiau šventė buvo mūsų visų širdyse. Remdamiesi kolegų bei skyrių vadovų rekomendacijomis, bei atsižvelgdami į darbuotojų indėlį įmonės labui, pasveikinome nusipelniusius ir ilgamečius darbuotojus. Tuo padėkodami jiems už atsidavimą savo profesijai ir lojalumą. Jaučiame pasididžiavimą dirbdami įmonėje su tokia patirtimi ir istorija.

Štai taip mes praleidome 2020-uosius metus. Gal ne viskas pavyko, kas buvo planuota. Gal ne viską padarėme iki galo tobulai. Gal ne visose situacijose išvengėme klaidų. Tačiau viską darėme su didžiuliu užsidegimu, atsidavimu savo darbui ir begaliniu noru tobulėti. Ateinančius metus pasitinkame nusiteikę optimistiškai ir tikime, kad tiek mums, tiek ir mūsų keleiviams jie bus kupini džiaugsmingų akimirkų ir pasisekimo. Saugių ir prasmingų ateinančių 2021-ųjų metų!

„Busturo“ informacija ir nuotrauka