Lietuvoje atidaryta pirmoji automobilių aptarnavimo tinklo „BestDrive“ atstovybė

04 kovo 05:11 2020 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

„BestDrive“ yra dinamiškai augantis pasaulinis automobilių priežiūros tinklas, priklausantis „Continental“ grupei. 2006 metais Vokietijoje duris atvėręs pirmasis „BestDrive“ tinklo servisas šiandien turi daugiau kaip 2200 vien tik Europoje ir Azijoje frančizės teisėmis veikiančių aptarnavimo centrų, o įmonės veikla vykdoma visuose kontinentuose. Šiandien pirmas automobilių priežiūros centras „BestDrive“ atidarytas ir Lietuvoje, Vilniuje, Naugarduko g. 110 esančiose UAB „Juta“ beveik 700 kv. m. ploto patalpose, kur vienu metu gali būti aptarnaujama iki 8 automobilių, įskaitant ir sunkųjį komercinį transportą.

 

Automobilių aptarnavimo centre bus teikiama plati su automobilių priežiūra susijusių paslaugų gama – tinkamo padangų modelio parinkimas (prekiaujama „Continental“, „Barum“, taip pat aukštos klasės žieminėmis ir vasarinėmis „BestDrive“ padangomis, kurių išskirtinis atstovas Lietuvoje yra UAB „Juta“), padangų montavimas ir priežiūra, stabdžių sistemos ir važiuoklės remonto darbai, prekyba akumuliatoriais ir alyva, jos keitimas, vėdinimo sistemos priežiūros ir kiti darbai.

„BestDrive“ techniniame centre naudojama naujausia įranga, o servise dirba aukščiausios kvalifikacijos meistrai. Klientams bus siūlomas išskirtinis aptarnavimas – kol bus atliekami darbai, jie galės patogiai leisti laiką svečių patalpose su belaidžiu internetu ir specialiai pritaikytomis darbo vietomis elegantiškoje ir ramioje atmosferoje.

„BestDrive“ yra itin plačią paslaugų gamą teikianti automobilių aptarnavimo vieta, orientuota į tuos pirkėjus, kurie vertina gaminių ir paslaugų kokybę, – sako Dainius Kulionis, „BestDrive“ padangų priežiūros centro vadovas. – Ją užtikrina tiek siūlomi aukščiausios klasės gaminiai, tiek ir priežiūrą atliekantys itin aukštos kvalifikacijos specialistai. Taip pat ne mažiau svarbu glaudus „Continental“ ir „BestDrive“ bendradarbiavimas – „Continental“ yra ne tik pasaulyje pirmaujantis padangų gamintojas, tačiau ir įmonė, gaminanti automobilių sistemas ir komponentus, o tai leido sukurti itin plačią ir veiksmingą duomenų bazę.“

Pristatomas „BestDrive“ tinklas yra dar vienas „Continental“  įrodymas, kad rinkoje didėja „Premium“ segmento padangų poreikis, atspindintis vis didesnę šiuolaikinių automobilių technologinę pažangą. Atitinkamai klientai reikalauja ir kokybiškesnių paslaugų, todėl viena pagrindinių „BestDrive“ strategijos krypčių yra klientų lūkesčių pateisinimas ir jų viršijimas.

„Continental“ priklausančio „BestDrive“ tinklo atstovu regione frančizės teisėmis tapo UAB „Juta“, turinti vieną didžiausių ir moderniausių automobilių aptarnavimo tinklų Lietuvoje. UAB „Juta“ savo veiklą vykdo nuo 1992 metų ir yra patyrusi ir patikima partnerė, su „Continental“ bendradarbiaujanti daugiau kaip dešimtmetį. Abi įmonės tikisi, kad bendra veikla, teikiant automobilių aptarnavimo paslaugas ir išnaudojant abiejų įmonių patirtį, užtikrins itin gerus rezultatus ir plėtros perspektyvą.

Continental informacija ir nuotrauka