Lietuvos keleivių vežėjai pajėgūs teikti aukščiausio lygio paslaugas

01 rugpjūčio 04:06 2013 Spausdinti straipsnį Keleivinio transporto problematika

Šią vasarą Lietuvoje kaip niekada gausu pasaulinio masto renginių, sutraukiančių į šalį daugybę garbingų svečių.

Lietuvos pirmininkavimas ES Tarybai, Europos U-19 futbolo čempionatas, U-19 pasaulio moterų krepšinio čempionatas – visų šių renginių svečiams vežioti reikia modernių ir patogių keleivinio transporto priemonių.

Šalies keleivinio transporto įmonės, vežusios sporto renginiuose dalyvavusias komandas, įrodė: jos pajėgios susidoroti su bet kokiais iššūkiais.

„Esame labai patenkinti vežėjais, vežusiais pasaulio moterų krepšinio čempionato dalyves. Jiems išties teko daugybė iššūkių – laiku paimti komandas iš oro uostų, nors keitėsi lėktuvų atvykimo grafikai, laiku nuvežti į treniruotes ir varžybas“, – sakė Lietuvos Krepšinio Federacijos atstovas Martynas Račkauskas.

Pasak jo, su bendrove „Kautra“, kuri buvo pagrindinis čempionato vežėjas, Krepšinio federacija bendradarbiauja jau ne vienerius metus. „Šis čempionatas – jau septintasis, kurio dalyviams vežti pasirinkome kauniečių bendrovę. Žinome, kad bendrovė „Kautra“ niekada neapvils – puiki tiek jų autobusų, tiek paslaugų kokybė“, – teigia M. Račkauskas.

Lietuvoje vykusiame pasaulio moterų krepšinio čempionate dalyvavo šešiolika komandų iš penkių skirtingų žemynų. Pasak M. Račkausko, nė viena iš jų nepareiškė pretenzijų dėl vežimo kokybės. Sulaukta tik pagyrų.

Kauniečių bendrovės „Kautra“ rinkodaros direktorius Gintautas Pakusas visų laurų dėl pavykusio čempionato neprisiima. Jo teigimu, U-19 pasaulio moterų krepšinio čempionato dalyves šįkart vežė ne tik „Kautra“ – pagelbėjo kitos asociacijai „Linava“ priklausančios keleivinio transporto įmonės.

„Kadangi varžybos vyko tiek Panevėžyje, tiek Klaipėdoje, vežti komandas padėjo ir šių miestų vežėjai. Manau, tiek jie, tiek mes su savo pareigomis puikiai susidorojome“, – kalba G. Pakusas.

Aštuonioms Europos U-19 futbolo čempionate dalyvaujančioms komandoms vežioti „Kautra“ pateikė aštuonis geriausius autobusus. Čempionato dalyviai treniravosi Marijampolėje, Alytuje, tad vežėjams darbo netrūko.

„Autobusus specialiai parengėme futbolininkams vežti. Jie papuošti čempionato emblemomis, be to, kiekvieno iš jų švieslentėje įrašėme valstybės, iš kurios atvyko komanda, pavadinimą. Manau, geros transporto priemonės – ne tik mūsų įmonės, bet ir visos Lietuvos prestižo reikalas“, – teigia G. Pakusas.

„Esame labai patenkinti vežimo paslauga. Visi atsiliepimai iš komandų – tik teigiami, nesulaukėme jokių priekaištų nei dėl vežimo, nei dėl autobusų kokybės. Bendrovę pasirinkome atlikę apklausą – „Kautros“ pasiūlytas kainos ir kokybės santykis buvo palankiausias“, – sako Lietuvos futbolo federacijos atstovas, čempionato direktorius Mindaugas Verbickas.

Pasak jo, Lietuvos futbolo federacija su Kauno vežėjais bendradarbiauja ne vienerius metus. „Prireikus vežti vieno ar kito renginio dalyvius, visada renkamės bendrovę „Kautra“. Jų paslaugos visada būna nepriekaištingos“, – sako M. Verbickas.

„Kautra“ naujausiais bei patogiausiais autobusais veža ir svečius, atvykusius į Lietuvą Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai proga.

„Nauji autobusai – jau ne prabanga, o būtinybė. Jų poreikis pastaruoju metu – didžiulis ir vis didėja. Nors turime nemažai naujų ir patogių transporto priemonių, tačiau per vasaros sezoną jau tenka rinktis – visų norinčiųjų vežti jomis nepajėgiame“, – kalba G. Pakusas.

Patogių autobusų pageidauja ne tik atvykstantys į Lietuvą užsieniečiai, bet ir atostogauti keliaujantys lietuvaičiai.

Lina Jakubauskienė

Bendrovės „Kautra” nuotraukos

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.