Mažeikių autobusų parke – nauji „Mercedes-Benz“

24 liepos 04:15 2013 Spausdinti straipsnį Patirtis

Į Mažeikių autobusų parką jau atvyko du naujutėliai „Mercedes-Benz Sprinter“ mikroautobusai. Jais mažeikiškiai veš keleivius į didžiuosius Lietuvos miestus – Vilnių ir Kauną.

„Nedidelių transporto priemonių vežti keleivius darbo dienomis visai pakanka. Naujuosiuose autobusuose – visi komforto elementai: atsilenkiančios sėdynės, kondicionieriai salonui ir vairuotojo darbo vietai, šildymo, garso ir vaizdo sistemos ir pan.“, – sako Mažeikių autobusų parko direktorius Arvydas Šemeta.

Konkursą pateikti mikroautobusus Mažeikių autobusų parkui laimėjo „Mercedes-Benz“ atstovė Lietuvoje „Silberauto“. Transporto priemones perdarė ir vidaus įrangą sumontavo vilniečių įmonė „Altas komercinis transportas“.

„Esame labai patenkinti naujų autobusų kokybe. Džiaugiamės, kad galėsime teikti savo keleiviams aukščiausio lygio paslaugas“, – sako A. Šemeta.

Iki šiol mažeikiškiai keleivius į didžiuosius miestus vežė IVECO mikroautobusais. „Šios transporto priemonės Lietuvos keliais jau nuvažiavo per milijoną kilometrų. Jomis ir toliau vešime keleivius artimesniais maršrutais, tačiau vykstantiems į ilgesnes keliones norime pateikti patogesnius autobusus“, – kalba A. Šemeta.

Abiejuose „Mercedes-Benz Sprinter“ – 20 sėdimų vietų. „Mūsų mikroautobusai iš Mažeikių į Vilnių išvažiuoja penktą valandą ryto. Devintą jie jau būna sostinėje. Toks maršrutas labai tinka mažeikiškiams, kurie nori suspėti per dieną susitvarkyti reikalus sostinėje ir grįžti atgal“, – aiškina A. Šemeta.

Be šių, Mažeikių autobusų parkas įsigijo ir keturis šešerių metų senumo šešiolikos sėdimų vietų „Mercedes-Benz Sprinter“ mikroautobusus. Jais keleiviai vežami priemiesčio bei miesto maršrutais. „Šias transporto priemones pirkome iš Rygos vežėjo mikroautobusais, kuris nelaimėjo konkurso vežti keleivius mieste. Dėl šios priežasties transporto priemones pavyko įsigyti gerokai pigiau“, – kalba A. Šemeta.

Pasak parko vadovo, mažeikiškiai artimiausiu metu planuoja įsigyti ir didesnės talpos prestižinės markės autobusą.

„Visada turėdavome keleiviams pasiūlyti bent keletą komfortiškų transporto priemonių. Deja, šiuo metu autobusų parkas jau gerokai paseno, todėl atsinaujinti – būtina. Naujai įsigytą autobusą nuomosime tiek kelionėms po Lietuvą, tiek ir į užsienį“, – sako A. Šemeta.

Lina Jakubauskienė

Mažeikių autobusų parko nuotraukos

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.