grįžti į pradžią

Naujausi įrašai

Orhusas tapo pirmuoju Danijos miestu, įsigijusių elektrinių „Solaris“ autobusų

„Solaris Bus & Coach“ ir Danijos vežėjas „AarBus“ pasirašė sutartį dėl 29 elektrinių autobusų pristatymo. Įsigyti 6 „Solaris Urbino 12 Electric“ ir 23 sudvejinti „Urbino 18 Electric“. Visi autobusai į

Skaityti daugiau

Kijeve maršrutinius mikroautobusus keičia hibridiniai „Volvo“

Kijeve vietoj pasenusių maršrutinių mikroautobusų į maršrutus išvažiavo hibridiniai „Volvo“ autobusai, praneša Kijevo miesto administracija.

Skaityti daugiau

Madrido vežėjai vėl užsisakė elektrinių BYD autobusų

Pagrindinis Madrido viešojo transporto operatorius „EMT Madrid“ trečią kartą iš eilės įsigis autobusų iš pirmaujančio pasaulyje elektrinių autobusų gamintojo – Kinijos BYD. Iš viso šįkart bus įsigyta 20 naujų 12

Skaityti daugiau

Сharkovo vežėjai įsigis 500 „Karsan“ autobusų

Charkovo miesto taryba pasirašė sutartį su Turkijos „Karsan“ gamintojais, remiantis kuria planuojama įsigyti 500 autobusų.

Skaityti daugiau

Daugpilio vežėjai įsigijo modernių autobusų

Keleivių vežimo įmonė SIA „Daugavpils autobusu parks“ įsigijo 16 naujų MAN autobusų.

Skaityti daugiau

Druskininkų savivaldybė jau nupirko du elektra varomus autobusus

Elektra varomų autobusų dizaine dominuos balta spalva, papildant ją Druskininkų herbui arba prekės ženklui artimomis spalvomis.

Skaityti daugiau

„e-troFit“ pristato iš dyzelinių į elektrinius perdarytus autobusus

Vokietijos startuolis „e-troFit“ siūlo viešojo transporto operatoriams iš dyzelinių į elektrines perdarytas transporto priemones. Šiuo metu vyksta bandymai skirtinguose miestuose.

Skaityti daugiau

Laimėjusi viešųjų pirkimų konkursus keliuose Latvijos regionuose, „BBus“ įsigijo naujų autobusų

Latvijos keleivių vežimo įmonė „BBus“, vežanti keleivius Rygos, Saldus ir Kuldigos regionuose, iš bendrovės  „VDL Bus & Coach“ užsakė naujų autobusų.

Skaityti daugiau

Klaipėdiečiai turės progos išbandyti unikalų autobusą

Jūros šventės proga į Klaipėdą atvyko naujutėlis „ISUZU Kendo 13 CNG“. Priemiesčio vežimams skirtas autobusas varomas suspaustomis gamtinėmis dujomis.

Skaityti daugiau

„Siemens Infrastructure“ pristatys įkrovimo sistemą 45 elektriniams autobusams Ciuriche

Ciuricho viešojo transporto tarnyba (VBZ) ir „Siemens“ sudarė kontraktą dėl įkrovimo sistemos 45 elektriniams autobusams. Įkrovimo infrastruktūra bus įrengta „Hardau“ autobusų parke, kur ketinama įsigyti 45 naujus elektrinius autobusus.

Skaityti daugiau