Neliko prievolės dėl privalomo darbuotojų testavimo

07 vasario 05:36 2022 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Lietuvos Respublikos Vyriausybė priėmė nutarimą Dėl Vyriausybės 1999 m. gegužės 7 d. nutarimo Nr. 544 „Dėl Darbų ir veiklos sričių, kuriose leidžiama dirbti darbuotojams, tik iš anksto pasitikrinusiems ir vėliau periodiškai besitikrinantiems, ar neserga užkrečiamosiomis ligomis, sąrašo, Darbų ir veiklos sričių, kuriose leidžiama dirbti darbuotojams, pasitikrinusiems ir (ar) periodiškai besitikrinantiems, ar neserga užkrečiamąja liga, dėl kurios yra paskelbta valstybės lygio ekstremalioji situacija ir (ar) karantinas, sąrašo ir šių darbuotojų sveikatos tikrinimosi tvarkos patvirtinimo“ pakeitimo, kuriuo panaikino 2 nutarimo punktą. 

Šis punktas skelbė:

  1. Darbų ir veiklos sričių, kuriose leidžiama dirbti darbuotojams, pasitikrinusiems ir (ar) periodiškai besitikrinantiems, ar neserga užkrečiamąja liga, dėl kurios yra paskelbta valstybės lygio ekstremalioji situacija ir (ar) karantinas, sąrašą.

Šiame sąraše kaip tik ir buvo išvardintos visos veiklos, tarp jų ir keleivių vežimo veikla, kur darbuotojai privalomai turėjo testuotis.

LKVA informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka