Į pajūrį dviračius TOKS autobusais bus galima gabenti nemokamai

21 gegužės 04:27 2014 Spausdinti straipsnį Patirtis

Dviračiams vežti skirti laikikliai jau pritaisyti ir prie kelių vilniečių bendrovės TOKS autobusų. Nemokamai dviračius galės vežti į pajūrį keliaujantys keleiviai.

„Kadangi vienu autobusu galėsime vežti tik šešis dviračius, pageidautina, kad keleiviai, norintys su savimi prie jūros nusivežti dviratį, turėtų vietą rezervuoti iš anksto, užsisakydami bilietus internetu. Tokiu atveju dviratę transporto priemonę jie galės gabentis su savimi nemokamai”, – sako bendrovės TOKS generalinis direktorius Arūnas Indrašius.

Jei keleivis rizikuos atvykti į stotį su dviračiu iš anksto nerezervavęs vietos, dviratę transporto priemonę jis galės atiduoti vežti kaip siuntą. „Tokiu atveju dviratis turėtų būti supakuotas, o už jo gabenimą teks mokėti papildomai. Jei dviratis į tuo metu išvykstančio autobuso bagažinę netilptų, jis galės būti nuvežtas bet kuriuo į reikiamą vietą važiuojančiu autobusu”, – aiškina A. Indrašius.

Nuo birželio 1-osios keleiviai dviračius galės vežtis 6.00 į Palangą, 7.00 – į Nidą, 8.50 val. – į Šventąją, 11.35 val. – į Klaipėdą išvykstančiais autobusais. Tos pačios transporto priemonės pargabens dviračius ir atgal į Vilnių.

„Kol kas laikiklius dviračiams sumontavome tik ant į pajūrį vykstančių autobusų. Patirtis rodo, jog ta kryptimi dviračiai gabenami dažniausiai” – sako A. Indrašius.

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.