Papildytas viešojo transporto lengvatas gaunančių kauniečių sąrašas

liepos 15 03:02 2014 Spausdinti straipsnį Patirtis

Kauno miesto taryba ketvirtadienį papildė sąrašą asmenų, kuriems suteikiama lengvata visus metus viešuoju miesto transportu naudotis tik už 12 Lt. Sprendimas taip pat papildytas nuostata, kad šia lengvata gali naudotis tik ne trumpiau nei vienerius metus Kaune gyvenantys asmenys.

„Patobulinome šį sprendimą, tad dabar lengvata bus taikoma visiems nuo 1939-1990 metų okupacijų nukentėjusiems pensinio amžiaus asmenims bei pasipriešinimo 1940-1990 metų okupacijoms dalyviams – kariams savanoriams ir laisvės kovų dalyviams“- pabrėžė Kauno meras Andrius Kupčinskas.

Lengvata įsigyjant terminuotą elektroninį 365 kalendorinių dienų bilietą važiuoti autobusais ir troleibusais visomis dienomis nuo šiol bus taikoma tik deklaravusiems gyvenamąją vietą Kauno mieste nenutrūkstamai ne mažiau kaip vienus kalendorinius metus. Papildytas sprendimas įsigalios nuo rugsėjo.

Kam bus taikoma lengvata?

– sulaukusiems 80 metų ir vyresniems asmenims;

– Lietuvos Respublikos nepriklausomybės gynėjams, nukentėjusiems nuo 1991 m. sausio 11-13 d. ir po to vykdytos SSRS agresijos;

– pasipriešinimo 1940 – 1990 metų okupacijoms dalyviams – kariams savanoriams ir laisvės kovų dalyviams;

– nuo 1939 -1990 metų okupacijų nukentėjusiems asmenims: politiniams kaliniams, tremtiniams ir jiems prilygintiems asmenims, kitiems represuotiems asmenims bei perkeltiems asmenims ir kitiems nuo okupacijų nukentėjusiems asmenims, sulaukusiems pensinio amžiaus.

Kauno miesto savivaldybės informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.