Parodoje „Auto 2013“ – ir autobusai

balandžio 30 04:44 2013 Spausdinti straipsnį Patirtis

Balandžio 26-28 dienomis Latvijos sostinėje Rygoje vyko keturioliktoji tarptautinė automobilių paroda „Auto 2013”.

Paroda buvo sudaryta iš keturių pagrindinių segmentų. „Auto“ – tai nauji automobiliai. Čia lankytojams pristatyta nemažai naujovių.

„Transport Engineering 2013” – komercinės paskirties automobiliai, čia buvo galima sužinoti krovinių ekspedijavimo ir logistikos naujoves. Tarp eksponatų buvo ir baltarusiški Dakaro ralį įveikę MAZ.

„Automechanics 2013” buvo pristatoma automobilių remonto ir servisų įranga, tiek mėgėjams, tiek ir profesionalams skirti automobilių priežiūros reikmenys bei aksesuarai.

„Auto Exotica 2013” – tai perdarytų, sportinių ir egzotiškų automobilių paroda. Čia taip pat buvo pristatomi garso aparatūros stendai, autofanų klubai.

Greta kitų naujovių, parodoje buvo galima apžiūrėti ir autobusus. Viena iš šviežiausių naujienų – pernai pristatytas penktosios klasės „Setra S 516 HD“ autobusas.

Visai naują modelį vokiečių gamintojai pristato kas dešimtį metų. Per šį laikotarpį konstruktoriai, inžinieriai bei dizaineriai spėja apgalvoti kiekvieną transporto priemonės detalę, parenka tinkamiausius techninius sprendimus. Taigi naujoji „Setra“ išsiskiria ne tik atnaujintu dizainu, bet ir gausybe techninių naujovių. Daugiau apie naująjį autobusą galima pasiskaityti http://www.ebus.lt/autobusu-pasaulio-naujoves/3712-penktosios-klass-setra-pristatyta-baltijos-ali-vejams.html.

Be naujausio modelio, „Setra“ gamintojai pristatė ir atnaujintą senesnio modelio autobusą. Taip pat parodos lankytojai galėjo apžiūrėti vokiškąjį „Viseon“ bei Čekijoje pagamintus „Irisbus Citelis“ autobusus.

Lina Jakubauskienė

Valentino Repčio nuotraukos

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.