Pristatytos naujos kartos „Uniroyal“ sunkvežimių ir autobusų padangos

01 liepos 03:09 2015 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

cont„Uniroyal“ pristatė naują regioniniam ir tolimojo vežimo transportui skirtų padangų liniją, sukurtą naudojant naujausias keleivinio ir krovininio transporto technologijas. Naujosios vairuojamosios ašies „FH 40“ ir varančiosios ašies „DH 40“ padangos pasižymi didele rida, geresniu valdymu ir optimaliu sukibimu net ir esant šlapiai kelio dangai. Šios padangos yra 315/80 R 22.5 dydžio ir tinkamos autobusams bei sunkvežimiams.

 

 

Europos keliuose vis daugiau dominuoja krovinius vežantis transportas, kuris užtikrina greitą ir tiesioginį prekių pristatymą ne tik regionuose, bet ir įvairiose šalyse. Todėl „Uniroyal“ sukūrė naują padangų liniją, kuri yra tinkama ne tik vietinės distribucijos, bet ir tolimųjų vežimų transportui. Naujosios vairuojamosios ašies „FH 40“ ir varančiosios ašies „DH 40“ padangos ne tik pasižymi didele rida, bet ir užtikrina itin patikimą valdymą. Kaip ir kiti „Uniroyal“ gaminiai, šios padangos, sumontuotos ant autobusų ir sunkvežimių ratų ne tik bus itin patikimos, bet ir ypatingai efektyvios esant šlapiai kelio dangai.

Naujai sukurtas vairuojamosios ašies „FH 40“ padangos protektoriaus raštas padidina sukibimą ant šlapios kelio dangos pelnė Europos Sąjungos padangų žymėjimo B įvertinimą. Protektoriaus rašte panaudota ypatinga lamelių technologija optimizuoja vandens pašalinimą ir užtikrina saugų valdymą netgi esant lietingam orui.

„FH 40“ padangų kontūras yra optimizuotas tolygiam dilimui ir turi mažą pasipriešinimą riedėjimui, o naujasis protektoriaus mišinys pasižymi itin didele rida. Taip pat šios padangos yra pažymėtos „M+S“ ženklinimu.

Varančiosios ašies „DH 40“ padangų protektoriaus raštas buvo specialiai sukurtas užtikrinti didelį sukibimą, todėl šios padangos itin pravers tiek lyjant, tiek ir važiuojant apsnigtais keliais. Naujas padangos protektoriaus raštas užtikrina tolygų dilimą, todėl „DH 40“ padangos pasižymi didele rida, o optimizuotas padangos kordas suteikia itin didelį atsparumą pažeidimams. „DH 40“ padangos yra pažymėtos „M+S“ ir snaigės kalnuose simboliu.

Visų šių naujų „Uniroyal“ padangų pagrindas yra restauruojamas karkasas. Taip pat abiejų padangų karkaso apvadas buvo sustiprintas siekiant padidinti atsparumą. Optimizuotas kordo tankis lemia, kad padangos atlaiko net ir sunkius krovinius, o specialūs vidiniai sluoksniai užtikrina padangos hermetiškumą.

Papildoma medžiaga. Naujosios „FH 40“ vairuojamosios ašies ir „DH 40“ varančiosios ašies padangos pasižymi didele rida, geresniu valdymu ir optimaliu sukibimu net ir ant šlapios kelio dangos. Šios padangos yra 315/80 R 22.5 dydžio, tinkamos sunkvežimiams ir autobusams, taip pat regioninio ir tolimųjų vežimų transportui.

 

„Continental” informacija