Pristatytos „Siuntos autobusais“ naujienos ir būsimi darbai

sausio 29 04:52 2018 Spausdinti straipsnį Keleivinio transporto problematika Lankytojai Patirtis

Kauno autobusų stotyje susirinkusiems autobusų parkų atstovams buvo pristatytos naujienos, susijusios su „Siuntos autobusais” paslauga. Naujasis siuntų vadovas Adomas Vencevičius pristatė siuntų tendencijas, naują „Siuntos autobusais” logotipą, būsimą svetainę, naują klientų aptarnavimo standartą ir kitas temas.

 

 

Besiplečiantis kurjerių tinklas

Susitikimo metu daug dėmesio skirta kurjerių temai. Kalbėta apie pasikeitusius vartotojų įpročius, konkurenciją siuntų sferoje ir būtinybę į tai reaguoti.

„Vartotojas dabar ieško būdų kaip siuntą gauti paprasčiau ir lengviau. Jam neužtenka, kad siuntą galime pristatyti tą pačią dieną. Norėdami atlaikyti augančią konkurenciją turime suteikti galimybes siuntas pristatyti klientui į rankas”, – kalbėjo naujasis „Siuntos autobusais” vadovas Adomas Vencevičius.

Šiuo metu „Siuntos autobusais” tinkle kurjerius turi Vilniaus, Kauno, Alytaus, Šiaulių terminalai. Pasitarimo metu aptartos galimybės plėsti šią paslaugą ne tik didžiuosiuose, bet ir mažesniuose miestuose.

Atnaujintas siuntų ženklas

Susitikimo metu buvo pristatytas naujas „Siuntos autobusais” logotipas.

„Siuntos autobusais” ženklas puikiai žinomas mūsų vartotojams. Manome, kad atėjo puikus laikas jį atnaujinti. Naujas ženklas tikiu, atsineš naują kokybę, naujas paslaugas, galimybes ir tinklo darbą”, – kalbėjo A. Vencevičius.

Ženklo kūrėjai teigia, kad naujasis ženklas simbolizuoja greitį, kryptingą judėjimą pirmyn. Susitikimo metu sutarta, kad ženklas bus keičiamas visuose partnerių terminaluose vienu metu, šį pavasarį.

Kartu su ženklo keitimu pradės veikti ir naujoji svetainė, suteiksianti vartotojams daugiau naujų funkcionalumų.

Klientų aptarnavimo standartas

Pristatymo metu autobusų parkų atstovai buvo supažindinti su parengtu klientų aptarnavimo standartu.

„Noriu, paminėti, kad sukurtas standartas nėra skirtas pamokyti, o patarti. Norime, kad klientas vienodai būt aptarnautas, tiek sostinėje, tiek mažiausiame mieste”, – minėjo siuntų vadovas.

Išsiskirstydami partneriai sutiko, kad reikalingi atsinaujinimo žingsniai ir jie turės būti daromi bendrai kartu.