„Ride and Drive”: nauja „Daimler Buses” autobusų testavimo programa

gruodžio 18 05:07 2014 Spausdinti straipsnį Patirtis

Pristatę naujus „Mercedes-Benz“ ir „Setra“ autobusų pristatymo IAA 2014 parodoje, „Daimler Buses“ siūlo Europos klientams „Test Drive“ programą.

Manheime įrengtame naujame autobusų centre bei Naujojo Ulmo bandymų trasose iki kitų metų kovo pabaigos galima išbandyti naujausius koncerno gaminius.

Potencialūs klientai Manheime galės pavažinėti naujuoju „Citaro G“ su horizontaliai sumontuotu „DB 936h” varikliu bei patobulinta elektronine kontrolės sistema (ATC), taip pat „Travego“ autobusus su „Active Brake Assist 3“ (ABA3) bei „Predictive Powertrain Control” (PPC) sistemomis. Norintiesiems bus prieinami ir patobulinti „Travego“ bei „Tourismo“, kuriuose taip pat daugybė naujų pažangių saugumo sistemų.

Naujajame Ulme klientams bus galima iš arti susipažinti su keturiais naujausiais „Setra“ autobusais. Tai – LE pusiau žemagrindis priemiesčio autobusas, kuris sulaukė itin didelio susudomėjimo „SetraShow“ parodoje lapkričio viduryje, taip pat ilgiausias turistinis „Setra“ autobusas „ComfortClass 500 MD“. Visi pageidaujantieji galės pasivažinėti ir „Setra S 519 HD“ bei „Setra S 511 HD“.

Pasak gamintojų, pirmą kartą „Daimler Buses“ savo klientams suteikia galimybę išbandyti vos tik pasirodžiusius naujausius savo pristatytus autobusus.

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.