Šiaulių miesto bendruomenių vizitas „Busture”

06 gegužės 03:57 2022 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Šių metų gegužės 3 d. UAB „Busturas“ sulaukė garbingų svečių. Vyko iš anksto suplanuotas ir ilgai lauktas susitikimas su Šiaulių miesto savivaldybės gyventojų asociacijos „Visuomeninės iniciatyvos“, Lieporių, Gytarių, Medelyno ir Rėkyvos bendruomenių atstovais, kurie nuolat domisi miesto viešuoju transportu, jo problemomis ir perspektyvomis.

Bendruomenė1Ši gausi, net 15 asmenų, kompanija vedina asociacijos „Visuomeninės iniciatyvos“ vadovo Vytauto Kabailos mielai priėmė įmonės kvietimą atvykti ir aptarti visiems aktualius klausimus bei pasidalinti kasdiene patirtimi naudojantis viešuoju transportu. Tokie susitikimai, nuolatinė komunikacija, dėmesys keleiviams bei jų poreikių išsiaiškinimas yra labai svarbus įmonės veiklai, nes viešasis transportas privalo patenkinti keleivių poreikius, būti patogus bei prieinamas visiems.

Susitikimo metu buvo paliestos labai aktualios temos. Diskutavome apie keliavimo sąlygas karantino metu, miesto autobusų stotelių infrastruktūrą, autobusų grafikų sudarymą, maršrutų planavimą,viešojo transporto ekologiškumą, kuro bei elektros kainų augimo įtaką įmonei bei įvairiais kitais aktualiais klausimais. Įmonės atstovai svečiams pristatė tolimesnius UAB „Busturas“ planus, o generalinis direktorius Vaidas Seirackas išsamiai atsakė į visus kilusius klausimus.

Svečiai domėjosi, kaip vyksta miesto maršrutų tinklo optimizavimo galimybių studijos darbai, kas jau nuveikta, kokios pradinės šio svarbaus miestui projekto įžvalgos. Tad buvo pristatyta studijos eiga, papasakota, kokie tolimesni etapai bei tikslai.

Diskusija buvo įdomi bei tikime naudinga abiem pusėms. Bendruomenių atstovai išsakė tiek padėkas dėl viešojo transporto organizavimo ar autobusų stoties veiklos, tiek ir pažėrė savo kritiškų pastebėjimų, į kuriuos įmonė būtinai atsižvelgs. Tikime, kad tokie susitikimai taps gražia tradicija, kuri padės miesto viešąjį transportą padaryti patraukliu visiems šiauliečiams bei miesto svečiams.

„Busturo” informacija ir nuotrauka