Sostinėje viešuoju transportu nemokamai keliaus socialines paslaugas teikiantys ir dirbantys kultūros įstaigose

17 lapkričio 04:25 2022 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Sostinė plečia nemokamai viešuoju transportu keliaujančių vilniečių ratą – nuo šiol tokią galimybę turės socialines paslaugas teikiančių ir kultūros įstaigų darbuotojai, orkestrantai bei choristai. Nemokamoms kelionėms bus skirta daugiau kaip 300 tūkst. eurų.

„Socialines paslaugas teikiančių ir kultūros įstaigų darbuotojų darbo užmokestis nėra labai konkurencingas. Tikimės, kad metinis viešojo transporto bilietas taps papildoma motyvacija ne tik esamiems darbuotojams, bet ir pritrauks naujų specialistų“, – sako Vilniaus vicemeras Tomas Gulbinas.

Nemokamai viešuoju transportu visomis savaitės dienomis ir per šventes bei teikdami pagalbos paslaugas asmens namuose, vykdami į susitikimus su socialinių paslaugų gavėjais galės naudotis socialines paslaugas teikiančių įstaigų, kurių savininkė ir (ar) dalininkė yra Vilniaus savivaldybė ir savivaldybės įmonės „Vilniaus miesto būstas“, darbuotojai.

Taip pat 12 mėnesių bilietas bus skiriamas Vilniaus miesto savivaldybei pavaldžių biudžetinių ir viešųjų kultūros įstaigų darbuotojams, Šv. Kristoforo kamerinio orkestro orkestrantams, choro „Jauna muzika“ choristams.

Šiuo metu nemokamu viešuoju transportu jau naudojasi Vilniaus ugdymo įstaigose dirbantys švietimo darbuotojai bei  palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninių darbuotojai.

Vilniaus miesto savivaldybės informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka