Tauragėje pasirašyta sutartis su konkurso vežti keleivius vietinio susisiekimo maršrutais nugalėtoju

12 rugsėjo 04:54 2017 Spausdinti straipsnį Keleivinio transporto problematika Lankytojai Patirtis

Tauragės savivaldybės skelbtame viešųjų pirkimų konkurse vežėjui parinkti dalyvavo trys įmonės: UAB Tauragės autobusų parkas, „Vlasava“ bei AS „Liepajas autobusu parks“. Ekonomiškai naudingiausią pasiūlymą pateikė Tauragės autobusų parkas. Tačiau kurį laiką savivaldybė negalėjo pasirašyti sutarties su konkurso laimėtoju, kadangi konkurentai konkurso rezultatus apskundė. 

 

 

 

 

Tačiau pagaliau įvairios peripetijos baigėsi, ir Tauragės savivaldybė pasirašė sutartį su Tauragės autobusų parku dėl keleivių vežimo miesto bei priemiesčio maršrutais. Artimiausiu metu Tauragės vežėjai žada įsigyti dešimt naujų iki 30 vietų autobusų, kurie veš keleivius įvairiais miesto bei priemiesčio maršrutais.

„Norėdami laimėti konkursą, turėjome optimizuoti veiklą. Atleidome apie penkiolika darbuotojų. Visiems kolegoms vežėjams norėčiau patarti jau dabar pagalvoti apie tai, kad viešųjų pirkimų konkursuose dalyvauti anksčiau ar vėliau teks ir pradėti dirbti lanksčiau bei ekonomiškiau. Neoptimizavę veiklos, neturėsime jokių šansų laimėti konkursų”, – sako Tauragės autobusų parko direktorius Rimantas Martinavičius.

Pasak jo, verta pagalvoti ne tik apie naujų autobusų įsigijimą, bet ir naujų, modernių informacinių, valdymo sistemų diegimą.

 

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotrauka